Костюмована екскурсія з подарунками «Солодкий Львів»

Ціна: 150 грн.
Тривалість: 2 год

Запрошуємо юних туристів на унікальну екскурсію з подарунками, іграми та веселощами! І якщо Ви вперше у Львові і бажаєте за короткий час показати своїм діткам усе найцікавіше та найсмачніше, тоді обов’язково гайда на пішохідну оглядову екскурсію «Солодкий Львів», яку проведе чарівна львівська Панночка. Юні туристи у доступній формі ознайомляться з історією та архітектурою міста та його унікальними принадами.
Під час екскурсійної мандрівки діти прогуляються вузенькими львівськими вуличками, оглянуть численні собори, цікаві пам’ятники та кам’яниці.
Екскурсанти зможуть загадати бажання, потерши пальця художнику та доторкнувшись до кінчика носа винахіднику гасової лампи, а також фотографуватися з живими скульптурами, посидіти на лавочці для закоханих та послухати звуки Сурмача. Усі бажаючі зможуть відвідати солодкі майстерні карамелі,пряників, марципанів та шоколаду.

Дана екскурсія проходить у формі інтерактивної гри. Це означає, що гід  активно залучає до  своєї розповіді дітей, стимулюючи їхню увагу різного роду запитаннями. За кожну правильну відповідь — нагорода фішкою. Хто впродовж екскурсії набере найбільше фішок-той і переможець! А для переможця у нас передбачена нагорода — набір шоколадних плиточок із зобрадженням міста Львова.
І найважливіше: наша екскурсія починається також солодко — врученням карамельок кожній дитині! Повірте, таку екскурсію ваші діти запам’ятають надовго!

У вартість  екскурсії  входить:

 • послуги гіда
 • оригінальний командний одяг
 • приз переможцю інтерактивної гри
 • солоденький подаруночок усім туристам

*
*Мінімальна кількість учасників — 15 осіб.
Індивідуальна екскурсія (до 15 осіб) — 2000 грн. з групи.

5 причин, щоб обрати екскурсію «Солодкий Львів» від Карамельтур

 1. Значно цікавіше прогулюватись з гідом в образі  Панночки
 2. Тільки наша компанія забезпечує діток оригінальним одягом на час проведення екскурсії
 3. Дана екскурсія проходить у формі інтерактивної гри
 4. Можливість зробити безкоштовно оригінальні фото з Панночкою
 5. Жодна екскурсія не починається так приємно, як у нас — врученням подаруночка!
 • Ваш адрес email не будет опубликован.

 • АНДРІЯНА

  • 2019-10-15 10:15:16

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками «Солодкий Львів»»

  Наша зустріч з Екскурсоводом Панночкою відбувалася так само солодко, як і завершилася. Вони добре знають, що всі діти люблять солодке, тому смачні карамельки були лише початком захоплюючої екскурсії, де діти з усіх сил намагалися бути уважними та активними, адже за це отримували фішки. Це була не лише екскурсія, а й змагання, бо вкінці найкращого чекала мегасмачна шоколадка. Ми не тільки відвідали солодкі місця Львова, де діти скуштувати смаколики, а й відвідали культурні пам'ятки архітектури міста і дізналися цікаві факти з їх історії. Втомлені, але щасливі повернулися додому з купою позитивних вражень. Рекомендуємо всім "Карамель тур". Обов'язково приїдемо ще, адже це лише маленька частина того, що пропонує ця чудова турфірма.

  Ірина

  • 2019-06-03 20:59:13

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками «Солодкий Львів»»

  Доброго дня. Від імені батьків та учнів 4- А класу Стебницької спеціалізованої школи № 7, хочу щиро подякувати агенції КАРАМЕЛЬТУР за цікаву костюмовану прогулянку з Панночкою середньовічним Львовом . Під час екскурсії львівськими вуличками Панночка розповіла нам багато цікавого про старовинні будинки, костели, собори. Ми побували у майстерні марципанів, пряників, шоколаду, у копальні кави. Екскурсія була цікава та СОЛОДКА, оскільки кожен учасник отримав солоденький подаруночок,а переможець ,Судчак Олександра, ( за найбільшу кількість правильних відповідей у вікторинах )– набір шоколадних плиточок із зображенням міста Львова .Дякуємо Класний керівник 4- А класу

  Світлана

  • 2019-06-02 23:28:39

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками «Солодкий Львів»»

  Щиро дякуємо Вам за цікаву та солодку екскурсію з Панночкою! ?Діти дуже задоволені.?Обов'язково завітаємо до Вас ще раз,вже у більшому складі.Всім рекомдуємо! ?

  Марія

  • 2019-05-30 21:28:05

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками «Солодкий Львів»»

  Щиро дякуємо за дуже цікаву подорож у минуле, зоплюючі пригоди та неймовірні історії, це саме те що дітям цікаве і потрібне! Як добре що у нас є "Карамельтур", рекомендую усім!!!

Замовити дзвінок

  Надіслати повідомлення