Автобусна екскурсія з аніматором «У гості до милих єнотиків»

Ціна: 700 грн
Тривалість: 8 - 9 год

Пропонуємо діткам відвідати унікальну садибу єнота та найбільш збережений та доглянутий замок Львівщини — Золочівський. Ця пам’ятка архітектури 17 ст. була резиденцію польського короля Яна Собєського та його коханої дружини Марисеньки.
Дана екскурсія проходить у формі піратського квесту. Цікава та забавна Піратка супроводжує діток усю екскурсію, розважає дорогою та допомагає відшукати скарб. На території замку діти шукають підказки, розгадують ребуси, кросворди, цікаві математичні завдання, грають рухливі ігри з аніматором. За допомогою піратської карти, шукають маршрут, який приве їх до таємного місця з піратськими скарбами.

Під час   екскурсії-квесту  юні туристи довідаються історію замку, їх творців та найвідоміших мешканців, почують безліч історій та таємниць, які приховують  могутні стіни фортець. А також оглянуть чудову експозицію творів мистецтва, яка відкрита для відвідувачів в кожному замку. Чудові королівські інтер’єри, розкішні меблі, каміни, дзеркала,  гобілени, скульптура – далеко не весь перелік принад замку! А також почують романтичну історію кохання короля Яна Собєського до своєї дружини, побачать Китайський палац — єдиний в Україні — символ вічного кохання короля!

Подарунком для юних мандрівників стануть віднайдені ними піратські скарби!

* Ціна 700 грн/ос. вказана для групи 30 осіб + 1 вчитель безкоштовно

У вартість  екскурсії входить:

  • оренда автобуса
  • послуги аніматора
  • оплата екскурсій в кожному замку
  • солоденький подаруночок усім туристам

У вартість не входить:

  • оплата вхідних квитків на екскурсійні об’єкти (вартість уточняйте у менеджера)
  • Ваш адрес email не будет опубликован.

  • Софія

    • 2023-09-22 19:47:01

    Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія з аніматором «У гості до милих єнотиків»»

    Дуже дякуємо Карамельтур за організацію чудової поїздки для наших школяриків в Садибу Єнота та Золочівський замок! всю дорогу в автобусі та на екскурсіях їх розважала аніматор, за що окреме їй дякуємо🫶 Наступні поїздки лише з Вами😉

Замовити дзвінок

    Надіслати повідомлення