Табір

Програма табору «Карамельки»

Шукаєте цікавий відпочинок для дитини у Львові?

Замість ігор на телефоні — активні канікули!

Наповніть день Вашої дитини цікавими екскурсіями, пригодами, спілкуванням, іграми, квестами та новими відкриттями у літньому денному таборі «Карамельки».

Формат табору передбачає активності в першій половині дня, після обіду діти розважаються в «Дитячій планеті» ( вул. Газова 30а).
А також смачне та корисне харчування!

1. Піратський день

Піратський квест, відвідування музею «Королівські зали», майстер-клас з розпису гіпсових корабликів.Розваги в «Дитячій планеті».

2. День динозаврів

Інтерактивна екскурсія в музеї цікавої науки та техніки «Еврика», віртуальна подорож у країну динозаврів, майстер-клас з виготовлення паперових динозавриків. Розваги в «Дитячій планеті»

3. Магічний день

Магічний квест, інтерактивна костюмована екскурсія старовинними львівськими аптеками, дегустація еліксиру молодості. Розваги в «Дитячій планеті»

4. День солодощів

Екскурсія на «Чудо бусі», майстер- клас з виготовлення капкейків. Розваги в «Дитячій планеті»

5. Космічний день

Відвідування планетарію, майстер- клас з виготовлення солодкої вати. Розваги в «Дитячій планеті»

6. День левів

Квест « У пошуках золотого лева», костюмована екскурсія підземеллями, майстер- клас з декорування піском князівського замку. Розваги в «Дитячій планеті»

7. Музичний день

Екскурсія музично- меморіальним музеєм Соломії Крушельницької, музичний майстер- клас, спортивні ігри в парку, виготовлення карти мрій. Розваги в «Дитячій планеті»

8. День в гаю

Екскурсія в Шевченківському гаю, майстер- клас з розпису гіпсових плиток-кахлів, пікнік на природі. Розваги в «Дитячій планеті»

9. День творчості

Розмальовування гіпсових фігурок на вибір діток, майстер-клас з орігамі,відвідування лозертагу. Розваги в «Дитячій планеті»

10. День шоколаду

Шоколадний квест, дегустація гарячого шоколаду, екскурсія на «Чудо поїзді», прощальна вечірка. Розваги в «Дитячій планеті»

Замовити дзвінок

    Наші контакти

    Надіслати повідомлення