Переваги наших екскурсій та квестів:

  • Креативна тематика
  • Інтерактивна форма проведення
  • Костюмовані гіди та аніматори
  • Оригінальний одяг для туристів
  • Гарантовані подарунки
  • Доступні ціни

Ми доступні кожному

Всіх дорослих Карамельтур також запрошує на креативні костюмовані екскурсії Львів, адже в душі кожного з нас живе солодкий спогад про дитинство!
Ми ретельно підходимо до підготовки кожного заходу, тому для надання нами якісних туристичних послуг, просимо замовляти екскурсію завчасно!
Звертайтеся до нас, і ми з радістю надамо Вам безкоштовні консультації та запропонуємо програму на Ваш смак!

Екскурсії нового формату

Наш продукт — екскурсії Львів нового формату! Одним із наших нововведень є те, що кожна екскурсія проходить у формі інтерактивної гри, в якій туристи являються активними учасниками, а не пасивними слухачами. Формат даної гри передбачає розв’язування та виконання цікавих завдань, рухливих та логічних ігор. Ми практикуємо командні ігри та в якості заохочення переможці нагороджуються головним призом від Карамельтур. І якщо Ви не перемогли, не засмучуйтесь, адже кожний турист гарантовоно отримує подарунок — солодкий спогад про Львів!

З «Карамельтур» найкращі спогади про Львів!

Пропонуємо львів’янам та  гостям нашого міста цікаві креативні костюмовані екскурсії Львів,  квести, майстер-класи та  оригінальні туристичні програми, які розроблені спеціально для дітей з урахуванням їх світогляду та вікових особливостей. Матеріал екскурсії Львів насичений цікавими розповідями, таємничими історіями та легендами. А гіди в костюмах історичних персонажів зуміють подарувати діткам найкращі спогади про мандрівку до міста Лева!  Повірте, таку екскурсію Ви та ваші дітки запам’ятаєте на все життя!

Про компанію «Карамельтур»

Вам набридли нудні екскурсії з датами, фактами та важкими для сприйняття історичними подіями? Ви хочете подарувати собі та своїм дітям море позитиву та незабутніх вражень про Львів? Тоді ми з Вами однодумці!
Ми команда молодих творчих ентузіастів, що складається з професійних ліцензованих екскурсоводів та аніматорів, з великим досвідом роботи у сфері екскурсії Львів.

Замовити дзвінок

    Наші контакти

    Надіслати повідомлення