Відгуки

 • Ваш адрес email не будет опубликован.

 • Відгук про екскурсію «Квест «Магічний»»

  Дякуємо за цікаву розповідь 🧙‍♂️ Чаклунки Аліни та позитивні емоції, які учні 6-го класу СЗШ 44 імені Тараса Шевченка м. Львова отримали у квесті «Магічний».

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія з аніматором «У гості до милих єнотиків»»

  Дуже дякуємо Карамельтур за організацію чудової поїздки для наших школяриків в Садибу Єнота та Золочівський замок! всю дорогу в автобусі та на екскурсіях їх розважала аніматор, за що окреме їй дякуємо🫶 Наступні поїздки лише з Вами😉

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія з аніматором «Легенди Тустані»»

  Безмежно вдячна пані Олені за чудову організацію і приємні враження. Екскурсія в Тустань була надзвичайно цікавою і пізнавальною. Велике ДЯКУЮ аніматору Лілії за цікаві і змістовні розповіді під час подорожі, різноманітні заняття і захоплюючі квести. Мої учні в захваті))) Вдячних Вам клієнтів! Плануючи наступну подорож, обов'язково звертатимусь в Карамель тур!

  Відгук про екскурсію «Різдвяний квест «Хатинка Миколая»»

  Щиро вдячні за мега-крутий квест який провели Ангелик та Святий Миколай! Позитивні щирі емоції які отримали діти і батьки запам'ятаються на всі Новорічні та Різдвяні свята! Обов'язково зробіть своїм дітям незабутню зустріч з цікавими запитаннями від ?,приємними привітаннями від Святого Миколая ,весело проведеним днем з однокласниками!!! З повагою батьки 2-Г та З-Д класів СЗШ #65м.Львова.

  Відгук про екскурсію «Різдвяний квест «Хатинка Миколая»»

  Захоплюючий квест!!! Цікаві завдання та ігри, пізнавальна екскурсія, новорічний Львів подарили нашим діточкам незабутні враження та позитивні емоції!!! Щиро дякуємо "Карамельтур" за цю чудову зимову казку!!!

  Відгук про екскурсію «Різдвяний квест «Хатинка Миколая»»

  Квест супер!!! Цікавий і пізнавальний, діткам дуже сподобалось.Дякуємо за чудове свято. Обов'язково ще зустрінемось)

  Відгук про екскурсію «Різдвяний квест «Хатинка Миколая»»

  Щиро дякуємо за крутезний квест?. Дітям дуже сподобалося. Сподіваюсь, що ще зустрінемося?

  Матвєєва Анна

  Відгук про екскурсію «Різдвяний квест «Хатинка Миколая»»

  Дуже дякуємо, карамель-тур, за цікавий і пізнавальний квест. Діти були задоволені і з цікавістю слухали і приймали участь. Ми обов'язково ще не один раз скористаємось вашими послугами. Дякуємо!!!

  Відгук про екскурсію «Різдвяний квест «Хатинка Миколая»»

  Квест дуже крутий! Діти задоволені. Багато цікавого дізналися, набігалися.... Втомлені, задоволені та щасливі.

  Відгук про екскурсію «Різдвяний квест «Хатинка Миколая»»

  Сьогодні відвідали Хатинку Миколая,діти просто в захваті.Ангелик провів з дітками чудовий різдвяний квест.Було Дуже весело і цікаво.Дякуємо.

  Відгук про екскурсію «Різдвяний квест «Хатинка Миколая»»

  Завдяки чудовим і повчальним розповідям Ангеликів ,сьогодні дітки поринули у різдвяну казку ! Яка була багата на цікаві завдання та ігри . Виконавши все, дітки помандрували до святого Миколая! Враження у всіх позитивні і незабутні ! Щиро дякую авторам і організаторам Карамельтуру !!! Ви Молодцііі!!!

  Відгук про екскурсію «Різдвяний квест «Хатинка Миколая»»

  Сьогодні з дітками поринули у казкову атмосферу різдвяного Львова! Ангелики своїми завданнями і чудовими розповідями змогли зацікавити найвибагливіших непосид.У дітей залишилось море емоцій і вражень.Дякую авторам і організаторам Карамельтуру за те,що Ви робите.Ви великі МОЛОДЦІ!!!

  Відгук про екскурсію «Різдвяний квест «Хатинка Миколая»»

  Це просто чудовий квест !!!Сьогодні з дітками потрапили у казкову атмосферу різдвяного Львова.Ангелики своїми завданнями і чудовими розповідями зацікавили навіть найнепосидючіших дітей)Велике дякую тим,хто є автором і організатором Карамельтуру.Ви великі МОЛОДЦІ!!!

  Відгук про екскурсію «Різдвяний квест «Хатинка Миколая»»

  Доброго дня! Напишіть телефон як з Вами можна зв'язатися.Хочемо відвідати Ваше свято приблизно 20 дітей.

  Христина Володимирівна

  Відгук про екскурсію «Квест «Магічний»»

  Побували сьогодні на солодкій екскурсії та магіччному квесті та хочеться висловити слова подяки!це було неймовірно!!у дітей залишилось багато позитивних емоцій!Пані Наталя та Ліля майстри своєї справи, зацікавлять всіх непосид,все дуже цікаво,пізнавально,яскраво та професійно!!!ви великі молодці!!починаючи з першого дзвіночка до вас розумієш,що це компетентні люди та що не менш важливо доброзичливі!!Тому Середня школа 10 м.Самбора,учні 5-Б класу вам щиро вдячні за такий відпочинок та незабутні емоції!!Хто ще сумнівається чи замовляти квест чи екскурсію, ОДНОЗНАЧНО ЗАМОВЛЯЙТЕ, залишетесь задоволені як послугами так і ціною!!Процвітання вам та до нових зустрічей!

  Відгук про екскурсію «Квест «У пошуках шоколадного лева»»

  Екскурсія просто чудова для дітей середнього шкільного віку. Всі леви знайдені, всі діти задоволені! Дякуємо за приємні враження та цікаве знайомство з історією Львова.

  Христина

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія-квест старовинними аптеками Львова «Секрети алхіміків»»

  Щиро дякуємо від імені батьків та дітей дівчатам-Чаклункам за гарно проведений день. Захоплюючий квест, ребуси, загадки, ігри, дві стародавні аптеки, масонський ресторан, пам'ятник відкривачам гасової лампи, перегляд фільму, дегустація сиропу, цікаві експерименти, а на закінчення солодкі карамельки...Діти отримали море вражень та задоволення! Будемо рекомендувати всім лише Карамельтур, бо з вами цікаво, пізнавально та весело!!!

  Ольга Філіпішин

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест Жовквою «У пошуках королівського скарбу»»

  Сьогодні ми потрапили у справжню казку! Неймовірно пригодницька мандрівка з Карамель Тур і чарівною Королевною п.Лілією! Пісні, загадки та пошук скарбів, усе продуманої і зплановано до дрібниць, щоб діткам було цікаво! Одноденна подорож перетворилась у спогад на ціле життя! Щиро дякуємо за весело і цікаво проведений час! Успіхів Вам і до нових подорожей!

  Світлана Ткачук

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест Жовквою «У пошуках королівського скарбу»»

  Наша подорож у Жовкву та Крехів справді вдалася! Мандрівка по лісі до джерела та печер відбувалася під справжній осінній листопад!!! Діти з захопленням брали участь у всіх іграх та розвагах , шукали скарб. Особливе дякую для аніматора п. Лілії, їй усе вдавалося: створити дружню атмосферу та викликати шквал радісних емоцій. Вона молодець!!! Дякуємо за все!

  Мирослава

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Батьки та учні 4-А класу Червоноградськоі ЗОШ 1 ступеня №11 дуже вдячні за сьогоднішній квест 'Золото піратів'! Дітям та й не тільки ім було надзвичайно цікаво та захоплююче! Обов'язково приідемо ще на інші квести!

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Враження неймовірно чудові! Діти і матусі, які були з нами на екскурсії, отримали море задоволення і сплеск емоцій. Так тримати! Подальших вам цікавих планів для проведення дитячого дозвілля!

  Відгук про екскурсію «Квест «Магічний»»

  Дякуємо "Карамельтур" за цікаво проведений час. Неймовірні враження, цікавий квест, похід в аптеку музей, масонський ресторан. Діти задоволені, щасливі.

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест «Колиска Івана Франка»»

  ??? Щиро дякуємо за екскурсію! Дітям дуже сподобалось! Рекомендуємо екскурсію-квест, бо учні дізналися багато нового про Івана Франка, побували в садибі письменника, побачили кузню Франкового батька, відвідали музей. Аніматор провела з дітками цікавий квест, разом вони шукали скарб, співали пісні, бавилися й просто гарно відпочили, а ще й отримали солодкий подарунок!) Дякуємо Вам!!!

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест «Колиска Івана Франка»»

  Щиро дякуємо за екскурсію! Дітям дуже сподобалось! Рекомендуємо екскурсію-квест, бо учні дізналися багато нового про Івана Франка, побували в садибі письменника, побачили кузню Франкового батька, відвідали музей. Аніматор провела з дітками цікавий квест, разом вони шукали скарб, співали пісні, бавилися й просто гарно відпочили, а ще й отримали солодкий подарунок!) Дякуємо Вам!!!

  Шумило Ірина, класний керівник

  Відгук про екскурсію «Одноденний тур для дітей до Львова » Hello, Lviv!»»

  У суботу, 19 жовтня, учні 5- Б касу Червоноградської спеціалізованої школи 8 здійснили одноденну екскурсію до Львова. Разом із Карамельтур їм було дуже цікаво, весело. Діти активно відповідали на питання, під час квесту розв'язували різноманітні завдання.Найактивніші були нагороджені солодощами! Ми вперше звернулись до Карамельтур і не шкодуємо про це.Справді, усім : і дітям, і їхнім батькам- надзвичайно сподобалось.Удачі вам! Молодці.Ще раз величезне ДЯКУЄМО!!!

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія з аніматором «Легенди Тустані»»

  Велике дякую організаторам за професійний підхід до влаштування дозвілля для дітей 5Д класу гімназії «Престиж». Поїздка до Тустані була легкою,цікавою,пізнавальною і веселою. Автобус був чистий,комфортний і справний.Окреме,дякую водієві Ігору,за його терпіння до галасливих дітей і жодного зауваження з його боку! Дуже вдячні супер аніматору Катерині за її шалену енергію,чудові ігри і співи впродовж усієї подорожі.Однозначно,що квест був вартий того,щоб його замовити.Куратор програми від carameltour Олена змогла організувати нашу поїздку за три дні! Дякую за оперативність і бездоганність! Наступна поїздка лише з вами carameltour!

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест Жовквою «У пошуках королівського скарбу»»

  Хочу подякувати колективу Карамель Тур та аніматору Лілії за чудово проведений час. Неймовірно цікаві квести на галявинах та ігри під час подорожі у автобусі. Цікава та приємна мова, харизма Лілії - одразу полонила всю увагу, як дітей так і батьків. Історичні розповіді лаконічні та цікаві. Квести, ігри та пісні - все супер. Було дуже цікаво. В майбутньому поїздки наші будуть лише з вами ;) Дуже дякуємо та бажаємо всіляких успіхів!!! Ви молодці!!!

  АНДРІЯНА

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками «Солодкий Львів»»

  Наша зустріч з Екскурсоводом Панночкою відбувалася так само солодко, як і завершилася. Вони добре знають, що всі діти люблять солодке, тому смачні карамельки були лише початком захоплюючої екскурсії, де діти з усіх сил намагалися бути уважними та активними, адже за це отримували фішки. Це була не лише екскурсія, а й змагання, бо вкінці найкращого чекала мегасмачна шоколадка. Ми не тільки відвідали солодкі місця Львова, де діти скуштувати смаколики, а й відвідали культурні пам'ятки архітектури міста і дізналися цікаві факти з їх історії. Втомлені, але щасливі повернулися додому з купою позитивних вражень. Рекомендуємо всім "Карамель тур". Обов'язково приїдемо ще, адже це лише маленька частина того, що пропонує ця чудова турфірма.

  Андріяна

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Ми сьогодні з 3 класом відвідали Львів та побували на чудовому квесті, який проводила піратка Ліля. Діти зарядилися енергією з першої хвилини та захоплено проходили всі етапи квесту, з величезною цікавістю розгадували ребуси і завдання. Вкінці їх чекав справжній скарб ?. Додому привезли море вражень та позитиву. Приїдемо ще, чекайте нас ???

  Відгуки

  Людмила

  • 2019-10-13 11:42:22

  Щиро дякуємо організаторам "Карамель тур" за цікаву та пізнавальну екскурсію та захоплюючий квест!!! Аніматори з легкістю знайшли підхід до дітей, всі задоволені та щасливі!!! Вдячних Вам клієнтів та процвітання!!!

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест «Замки Львівщини та скарби піратів»»

  Їздили у цей тур у червні. Діти та батьки дуже задоволені! Автобус комфортний, водій привітний, аніматор просто неперевершена, розважала дітей всю дорогу! Дякуємо за гарно проведений час та незабутні емоції!

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест «Замки Львівщини та скарби піратів»»

  Надзвичайно цікава та пізнавальна екскурсія. Оригінальний задум -екскурсія проходить у формі піратського квесту. Діти шукали підказки на території замків, грали в рухливі ігри, розв'язували цікаві завдання та шукали піратську скриню з скарбами. Окрема подяка ПІРАТЦІ Мері(аніматор Катя) за розваги, ігри, пісні та танці. Ви зробили нашу екскурсію цікавою, пізнавальною та незабутньою! Безмежно вдячні школярі та батьки Зимновідської ЗОШ

  Олександра

  Відгук про екскурсію «Шоколадний квест з Лялькою Лол»

  Залишилися дуже приємні враження та карамельно-шоколадний присмак від сьогоднішнього квесту. Діти були вражені енергійністю та винахідливістю ляльки Лол. З цікавістю розгадували кросворд та головоло ки. Було весело. Дякую організаторам.

  Відгук про екскурсію «Квест «У пошуках шоколадного лева»»

  Чудовий задум,цікавий квест,крутий аніматор!Ми в захваті!Хочемо ще??

  Надя Тищенко

  Відгук про екскурсію «Одноденний тур для дітей до Львова » Hello, Lviv!»»

  21 вересня, в день величного Різдва Пресвятої Богородмці, наш Веселковий класСЗШ#3 м. Ходорова побував у Львові! Ми щиро вдячні Вам, Карамельтур, за чудово організовану екскурсію та квест. Наші діточки, ращом із класним керівником Лобойко З. І., чудово провели час!Дізнались багато цікавого про саме місто, посмакували? карамельки та прянички?, поблукали старовинними вуличками Львова, смачно та ситно пообідали??. на останок погрались на квесті, здобувши піратський скарб?. Вдячні за розуміння, терпіннята веселу вдачу нашій ПАННОЧЦІ та ПІРАТЦІ??! МИ ПРИВЕЗЛИ ДОДОМУ ТІЛЬКИ ПОЗИТИВНІ ВРАЖЕННЯ. ЩИРО ВАШІ ВЕСЕЛКОВІ УЧНІ ??????2-Б класу????!

  Світлана Заремба

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест Жовквою «У пошуках королівського скарбу»»

  Вчора ми знову чудово провели день. Побувавши у Жовкві . Де побачили дуже гарний місцевий краєвид та частину міста . Побували у замку . Помолились спільно у храмі . Протягом усього дня діти були задіяні у квесті " У пошуках Королівського скарбу ". Виконуючи різні цікаві завдання , граючи ігри, діти знайшли скарб , наповнений смачними великими карамельками. Побували ми і у Крехові. Занесли свою спільну молитву до Пресвятої Богородиці у такий святочний день. Попили святої води біля джерела і відвідали монастирські печери. Дякуємо нашому аніматору Лілі , яка зацікавлювала і дітей , і нас, дорослих , цікавими розповідями та іграми. А , також п. Олені і Карамель туру! Дякуємо! Ви найкращі! Думаю ще зустрінемось.??? Натхнення вам і зров'я.!!!!!!???

  Ірина ЧІКАЛО.

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія-квест старовинними аптеками Львова «Секрети алхіміків»»

  Щиро дякуємо за цікаву інтерактивну екскурсію. Було пізнавально, емоційно, весело і креативно. Учні ЛЗШ 43.

  Кугно Гелена

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія з аніматором «Легенди Тустані»»

  Шкода що не можна передати ці відчуття які переповнюють наші серця !!! Дуже крутий відпочинок якій на довго залишатися в наших спогадах! Спогади від роботи аніматора залишатися на довго в серцях наших дітей!!! Величезне дякую за гарно проведений час! Carameltour ви супер!!!

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія з аніматором «Скелі Довбуша та квест Супергероїв»»

  Надзвичайно цікава та пізнавальна екскурсія! Рекомендуємо усім!

  Відгуки

  StevMulK

  • 2019-09-10 03:02:16

  Cialis 10 Mg Filmtabl Preisvergleich Propecia Liver Damage Viagra Auswirkungen propecia e disfuncion erectil Comprar Cialis Levitra Viagra

  Відгук про екскурсію «День народження з «Карамельтур»»

  Чудова організація, цікавий тематичний квест, діти в захваті, з нетерпінням очікують на нові пригоди.... Дякуємо

  Відгук про екскурсію «День народження з «Карамельтур»»

  Вдячні Карамельтуру за проведений квест для 7 річної принцеси-іменинниці, діти були дуже задоволені.

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками «Солодкий Львів»»

  Доброго дня. Від імені батьків та учнів 4- А класу Стебницької спеціалізованої школи № 7, хочу щиро подякувати агенції КАРАМЕЛЬТУР за цікаву костюмовану прогулянку з Панночкою середньовічним Львовом . Під час екскурсії львівськими вуличками Панночка розповіла нам багато цікавого про старовинні будинки, костели, собори. Ми побували у майстерні марципанів, пряників, шоколаду, у копальні кави. Екскурсія була цікава та СОЛОДКА, оскільки кожен учасник отримав солоденький подаруночок,а переможець ,Судчак Олександра, ( за найбільшу кількість правильних відповідей у вікторинах )– набір шоколадних плиточок із зображенням міста Львова .Дякуємо Класний керівник 4- А класу

  Світлана

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками «Солодкий Львів»»

  Щиро дякуємо Вам за цікаву та солодку екскурсію з Панночкою! ?Діти дуже задоволені.?Обов'язково завітаємо до Вас ще раз,вже у більшому складі.Всім рекомдуємо! ?

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками дахами Львова «Вище неба»»

  Дякуєм Карамельтуру за наше перше знайомство зі Львовом. Наша група восьмикласників у складі 27 чоловік прибула з Хмельницького 28 травня. Екскурсію проводив екскурсовод Руслан в історичному костюмі. Фішка одягати гідів в костюми різних персонажів та історичних епох додає калориту, настрою, привертає увагу екскурсантів та вирізняє гіда з натовпу, що полегшує переміщення по центру міста за екскурсоводом. Пан Руслан - чудовий гід, який емоційно, з любов’ю до свого міста розповідав про історичні пам’ятки Львова. Екскурсія була дуже динамічною, різноплановою, що дозволило утримувати увагу дітей протягом 2 годин. Дітям було запропоновано одягнути фірмові футболки з логотипом туристичної фірми. Ідея хороша, футболки дозволяють побачити своїх в натовпі під час швидкого пересування по місту. Вцілому туристична програма сподобалась, діти залишились задоволеними. Однозначно рекомендуємо послуги «Карамельтуру». Знайомство зі Львовом буде приємним, динамічним, незабутнім!

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Цього тижня учні початкових класів нашої школи пройшли Піратський квест. Дівчата-піратки чудово підготували різні конкурси, ігри та інші розваги. Ми щиро вдячні організаторам за чудово проведений час. Піратки з чудовим настроєм розвеселили дітей. Ми і в майбутньому плануємо відвідати і інші ваші квести. Ви молодці!!!!! Продовжуйте в тому дусі... Гарних вам відвідувачів ?

  Валентина

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія з аніматором «Легенди Тустані»»

  Добрий день. Хочу щиро подякувати карамельтуру, а особливо аніматору Лілі, за чудово проведену екскурсію і квест у Тустані. Ви зробили нашу поїздку незабутньою. Діти повернулись додому переповнені захоплюючими емоціями, а батьки вдячними і відпочилими. Щиро Вам дякую?(moa)

  Галина Гнатяк

  Відгук про екскурсію «Парковий «Квест Супергероїв»»

  Дякуємо "Карамельтур" за чудово проведений час. Діти отримали багато позитивних емоцій, із задоволенням виконували всі завдання, а в нагороду отримали скарб - "золоті монети " . Були раді знайомству із Суперменом та Супервумен.

  Відгук про екскурсію «Квест «Магічний»»

  "Магічний квест" залишив приємні емоції... Дякуємо за гарно проведений час. Усе було цікаво та захопливо!

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Квест цікавий, веселий і пізнавальний!!!Задоволені не лише діти, але і батьки, які були присутні разом з класним керівником. Купа незабутніх емоцій!ДЯКУЄМО!!!

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Дуже рухливий енергійний,цікавий, а найголовніше мега захоплюючий квест!!! Діти залишились дуже задоволені з купою позитивне емоцій!!!

  Відгук про екскурсію «Романтичний квест «Шоколадне серце»»

  Щиро дякуємо від семикласників за веселий та цікавий квест "Шоколадне серце".

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками «Солодкий Львів»»

  Щиро дякуємо за дуже цікаву подорож у минуле, зоплюючі пригоди та неймовірні історії, це саме те що дітям цікаве і потрібне! Як добре що у нас є "Карамельтур", рекомендую усім!!!

  Відгуки

  Оля

  • 2019-05-29 22:06:02

  Сьогодні ми провели чудово час разом з Піратками. Діти настільки задоволені що ми обов'язково відвідаємо Карамель- Тур ще не раз. Дівчата з чудовим настроєм передали нам багато позитивних емоцій. Щиро вдячні за таку організацію. Молодці. Ваші екскурсії чудові. Ми приїдемо до вам знову!!!

  Відгук про екскурсію «Парковий «Квест Супергероїв»»

  Дякуємо за цікаву організацію, за терпіння та гарні емоції!!! Квест сподобався дуже! Навіть вчителька активно провела час з дітьми??

  Відгук про екскурсію «Квест «У пошуках шоколадного лева»»

  Відвідали квест у" Пошуках Шоколадного лева" було надзвичайно цікаво і весело. Діти розвязували ребуси, шукали підказки, почули цікаві факти про львівських левів було дуже весело!!! Батьки і вчитель теж в захопленні! Велике дякую!!!

  Відгук про екскурсію «Романтичний квест «Шоколадне серце»»

  Все було супер,навіть дощ нам не завадив, хочеться ще?????

  Людмила Крупич

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками «Таємні підземелля Львова»»

  Сучасна, цікава та захоплююча екскурсія. Дякуємо Карамельтур та екскурсоводу Руслану. Приємно вражені! ???

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Квест дійсно цікавий та захоплюючий, особливо його завершення в "Копальні кави"!!! Гарно продумана послідовність завдань та ігор, які діти з задоволенням розгадували, позитивні та уважні аніматори - Піратки! Велике дякую усій команді "Карамельтур" від учнів та батьків з міста Луцька за чудову організацію екскурсії;)

  Роман Капраль

  Відгук про екскурсію «Квест «Магічний»»

  Хороша та цікава екскурсія для дітей. Батькам та вчительці теж сподобалось, рекомендую.

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з дегустацією «Креативні ресторації Львова»»

  Дякуємо за цікаві екскурсії, все було цікаво та позитивно. Програма та екскурсоводи супер. Ви найкращі!

  Відгуки

  Ольга

  • 2019-05-08 22:00:47

  Якщо вам здається, що дощ і холодний вітер - це вагома перешкода для екскурсії дахами Львова, то ви помиляєтеся! Для нашої команди не стали завадою ні втома від виснажливого матчу, ні важлива гра наступного дня, ні звичайна лінь чи недовіра до реклами. Та «Карамельтур» перевершив наші сподівання! Навіть 400 сходинок до оглядового майданчика Ратуші стали легкими і веселими)) Гід Руслан Курташ, як справжній вельможа минулих століть, вирізнявся не лише костюмом, а й цікавими історіями та дотепністю. Тож майже 3 години сплили непомітно - з жартами, спогадами та історичними фактами. Окрема подяка - за відкриті краєвиди: такого не побачиш на тротуарах, лише на висоті пташиного лету. Дякуємо і рекомендуємо. Погляд на Львів з верхів того вартий!

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Квест нам дуже сподобався. Діти задоволені ))) Захоплююча подорож у світ піратів та пригод! Пошуки скарбів, розгадування підказок, рухливі ігри з енергійною Піраткою, цікаві локації. Це не просто квест, а неймовірна пізнавально-розважальна програма у легендарному Львові! Скільки радості та позитивних емоцій ортимали діти, побувавши на даному квесті. Рекомендуємо усім! Учні та батьки Івано-Франківської спеціалізованої школи №1

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками «Таємні підземелля Львова»»

  Екскурсія чудова, дітям дуже сподобалося))) Неймовірні враження! Все продумано до найменших дрібниць: командний одяг, вручення карамельок кожній дитині, зоохочення фішками, екскурсовод у цікавому костюмі, вдало підібрані об'єкти. Інформація подається у доступній для дітей формі. Дві години захоплюючої мандрівки підземним Львовом! Рекомендуємо усім! Учні та батьки Івано-Франківської спеціалізованої школи №1

  Відгуки

  Ірина

  • 2019-04-29 21:48:51

  Недавно з дітками 1- ого класу Ліцею 15 ЛМР були на квесті"Великодній кошик". Було дуже цікаво! Завдання різнопланові, програма насичена, локації вдало підібрані, смачні частування! Окрема подяка аніматору Лілі! Дуже приємна і організована! Дітям дуже сподобалось! Відчувається, що організатори мають досвід і люблять свою роботу. Дякуємо, Оленко і Лілю! Успіхів вам!!!

  Відгуки

  Olha

  • 2019-04-25 10:18:30

  Thanks a lot for your great job! Our students were so happy to take part in an English-speaking quest! We visited a lot of locations, played games and found the main prize. Wish to come back once again!

  Відгук про екскурсію «Квест «Великодній кошик»»

  Вчора діти були на квесті . АНІМАТОРИ ВМІЮТЬ ЗАЦІКАВИТИ. Діти дуже задоволені, було весело і різнобарвно. З користю проведений час, багато дізналися нового, зарядились позитивом і гарним настроєм. Бажаю всім взяти участь в квесті!

  Відгуки

  Марія

  • 2019-04-23 14:13:13

  Щиро вдячні за неймовірне Великоднє свято. Багато приємних емоцій і вражень залишилося у всіх дітей. Дякуємо організаторами свята за чудовий квест і подарунки.

  Відгуки

  Іра

  • 2019-04-22 23:32:58

  Сьогодні учні 4-Б класу Жовківської ЗОШ 1-3 ст #3 побували на чудовому квесті "Великодній кошик". Щиро дякуємо організатору за продумані, цікаві і пізнавальні завдання, які діти із задоволенням виконували. Ми отримали море позитивних емоцій та вражень! Обов'язково приїдемо до Вас знову. Нам було дуже весело і цікаво!!!

  Відгуки

  Уляна

  • 2019-04-21 16:30:30

  Дуже дякуємо за цікавий та веселий квест "Золото піратів". Море позитивних вражень та емоцій. ПІРАТКА просто СУПЕР!!!

  Відгуки

  Ірина

  • 2019-04-20 20:52:17

  Учні 3-В класу,м.Івано-Франківська щиро дякує,,Карамельтур"за цікавий квест. Під час розваги дітки разом з аніматорами ????в образі Писанок відшукали усі великодні ?символи, розгадали ?підказки, відвідали Домініканський ??собор, крамничку ?сувенірів,майстерні карамелі?, марципанів? та ?пряників, поласували ???смаколиками, зіграли в рухливі ????та музичні?ігри, виготовили оригінальну?писанку та відшукали Великодній кошик із солодкими ?СКАРБАМИ! А матусі ?пізнавально провели час, прогулявшись Львовом з екскурсоводом в образі ?Вельможі 18 ст.Рекомендую усім до Львова ?на цікаві тематичні квести .

  Відгуки

  Ірина

  • 2019-04-19 22:36:03

  Учні 2-Б класу Радивилівського НВК "Школа №1 - гімназія" щиро вдячні за цікавий, креативний Великодній квест. Кожне завдання було продумано так, щоб у діток горіли очі від захоплення аж до кінця квесту. Надзвичайно сподобався майстер-клас з виготовлення писанки. Приємною несподіванкою було частування діток солодощами. А віднайшовши скарб - великодній кошик, всі отримали солодкий подарунок. Дуже приємні, уважні організатори квесту. Ми обов'язково будемо звертатись до Карамельтуру ще і рекомендуємо всім проводити час із Карамельтуром!!!

  Відгуки

  Роксоляна

  • 2019-04-19 10:10:34

  Малеча дуже задоволена?Сама на екскурсії не була, але дочка два дні із захопленням не затихла "а ми там...", " а там таке..." Тепер теж хочу?

  Відгуки

  Леся Целюх

  • 2019-04-18 21:49:03

  Ось і настав сьогодні наш час побувати на квесті « Великодній кошик «, це було -супер!!! Діти були в захваті!!! Поласували смаколиками і зробили чудову писанку ))) Дуже Вам дякуємо!!!

  Відгуки

  Надія Павлишин

  • 2019-04-17 19:37:32

  Щиро дякуємо за гарно проведений час.Навіть дрібний дощ не зіпсував цікавої екскурсії площею Ринок.Діти в захопленні від креативного квест у з аніматорами Лілею та Катериною в пошуках скарбів.Тільки теплі відгуки організаторам. Рекомендуємо!!! ОНЗ Малнівський НВК Мостиський р-н.

  Відгуки

  Галина

  • 2019-04-14 16:43:32

  11 квітня 2019 р. учні 4 - Б класу Хмельницької ССЗШ №1 побували на костюмованій екскурсії у формі гри в м. Львові. Щиро вдячні організатору екскурсії пані Олені та екскурсоводу панові Руслану за їхню креативність та відповідальне ставлення до роботи. Діти відвідали майстерні карамелі, пряників, шоколаду, спускалися в підземелля копальні кави, оглянули численні собори та кам'яниці. Враження від екскурсії незабутні. Велике задоволення діти отримали під час проведення квесту з піраткою Лілею. Вони розгадували піратські ребуси, кросворди, побували в закладах Львова "Гасова лампа", "Копальня кави" та інших. Було дуже цікаво і захоплююче. Рекомендую "Карамельтур" для організації екскурсії для дітей по м. Львову.

  Відгуки

  Олена

  • 2019-04-13 20:59:06

  На цьому тижні побували у Львові з учнями 4 класу. Враження незабутні, емоції переповнювали))) Дякуємо команді "Карамельтур" за чудову організацію екскурсій. Львівська Панночка у цікавій і доступній формі розповіла про найцікавіші місця Львова.А піратський квест не залишив байдужим жодного четвертокласника, він запам'ятався найбільше. Було захоплююче,цікаво і весело! Львів захоплює і надихає. Дякуємо))) Хмельницька ССЗОШ 1 .

  Відгуки

  Мирослава

  • 2019-04-12 20:44:48

  Сьогодні побували на чудовій екскурсії!!! Дякуємо Карамельтур за таку прекрасну екскурсію з квестами ,,У пошуках шоколадного лева''. Діти дізналися багато цікавої інформації, гарно провели час, отримали море позитивних емоцій та вражень. Окремо вдячні екскурсоводу, дуже привітній дівчинці, яка зуміла вдало підібрати завдання для відповідного віку дітей і в захоплюючій формі провести екскурсію. Дуже сподобалося!!! Думаю, що незабаром приїдемо на ще один квест. До зустрічі!!! Застріжна М. І. та 6-А клас Підбірцівської ЗОШ І-ІІІ ст.

  Відгуки

  Ірина

  • 2019-04-06 19:17:25

  Ми сьогодні були на квесті. Задоволень повно. Всі щасливі. Дуже дякуємо дівчаткам ведучим. Рекомендуємо всім.

  Відгуки

  Іванка

  • 2019-04-01 15:41:43

  Нещодавно мала нагоду замовити квест-екскурсію для свого класу в Карамельтур) Залишились дуууже задоволені всі учасники процесу) І я, тому що самій було цікаво бігати вуличками центру міста, і діти, які тільки і чекали наступного завдання в квесті, і, думаю, дівчинка-екскурсовод, надзвичайно привітна та цікава для дітей))) Все на вищому рівні, цікаві завдання, веселі танцювальні конкурси, багато нової інформації про рідне місто. Дякуємо вам, Карамельтур. До нових зустрічей! Іванка та мій 3-Б клас,КМДШ м.Львів

  Відгуки

  Оля

  • 2019-03-30 10:13:58

  Дякуємо команді "Карамельтур" за вдало підібраний та професійно організований майстер-клас! Тепер кожен з нас приготує вдома суші!!! Вчителі Жовківської ЗОШ №2

  Відгуки

  Ольга

  • 2019-03-28 21:11:23

  Чудово провели час. Дітки 7-8 класу з Ужгорода побували на автобусній оглядовій костюмованій екскурсії "Львів крізь шибку авто".Навіть львівський дощ не зіпсував нам вражень від захоплюючої екскурсії. Разом з екскурсоводом Русланом, який був в образі Вельможі ми піднялися на гору Високий Замок, відвідали розкішний Будинок Вчених та побували на екскурсії у Палаці Потоцьких. Щиро вдячні екскурсоводу Руслану та організатору Олені за неймовірні враження та солодкі подарунки!

  Відгуки

  Галина Молодовець

  • 2019-03-27 20:29:21

  Дякуємо Карамельтур за організацію класної квест-екскурсії "Секрети алхіміків". Дуже доброзичливий і відповідальний колектив. Професійно допомогли підібрати екскурсію відповідно до віку учасників. Чарівна Чаклунка захопила і дітей і дорослих.

  Відгуки

  Марія

  • 2019-03-25 23:18:56

  Рекомендуємо відвідати пізнавальні програми "Карамельтур". КВЕСТИ пречудові, насичені і дуже цікаві як дітям ,так і дорослим. Діти одночасно отримали багато нової, пізнавальної інформації . Аніматори розумні, приємні дівчата з гарним підходом до кожної дитини.Побували в казці, сповненій прекрасних вражень і отримали велике задоволення. Чекаємо наступних мандрівок вулицями Львова разом з "Карамельтур".

  Відгуки

  Ірина

  • 2019-03-07 20:29:23

  Дякуємо організаторам та аніматору Лілії за цікаву та змістовну екскурсію старовинними вуличками Львова. Заохочуємо усіх приєднатися до квесту від компанії Карамельтур. Учні та вчителі Савчанської ЗОШ Сокальського району Львівської обл.

  Відгуки

  Максим

  • 2019-03-04 20:52:20

  Дуже класно! Всім рекомендую квест "Мозаїка Львова". Цікаві завдання, круті заклади, дух суперництва та класні подарунки. Ми дуже гарно провели час, набралися багато позитиву та щасливі повернулися додому! Максим та компанія з м. Трускавця

  Відгуки

  Володимир

  • 2019-02-28 23:29:04

  Щиро дякую за класний креативно - пізнавальний суперовий квест "Золото Піратів"! Неймовірно вражаюче та захоплююче емоційне піднесення від проведеного часу разом із вами!)

  Відгуки

  Мирослава

  • 2019-02-17 13:54:23

  Екскурсія- квест « Шоколадне серце»! Що може бути кращим до дня святого Валентина у самому серці Львова? Цікаві розповіді аніматора Лілі, танці з музичним супроводом:), таємниці підземелля... Наші діти були переповнені радістю та позитивом. Дякуємо за гарно проведений час!

  Відгуки

  Ольга

  • 2019-02-16 12:48:35

  Надзвичайно чудовий квест! Діти в захваті! І батькам теж було цікаво та весело! Багато цікавого взнали про наше гарне місто!! Дякую організаторам за чудесний день! До наступної зустрічі весною та літом!!

  Відгуки

  Ірина

  • 2019-02-11 12:33:39

  Діти брали участь у чудовому квесті "Шоколадне серце". Отримали так багато приємних вражень! Ігри цікаві, локації також підібрані, ну і подарунки діткам особливо сподобалися, отримали 2 цукерки і ще серце робили. Найбільше дітям сподобалося підземелля! Дякуємо щиро Карамельтуру і аніматору за дивовижну подорож! Усім рекомендуємо

  Відгуки

  Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій

  • 2019-02-01 10:58:53

  Вдячні вкоманді КАРАМЕЛЬТУР за чудовий безкоштовний квест для дітей учасників бойових дій. Всі дітки задоволені захоплюючою грою та подарунками. Вдячні за вашу роботу.

  Відгуки

  Катерина

  • 2018-12-25 23:38:12

  Дякуємо за цікаві квести і надзвичайно святковий настрій!!!!! Діти були у захваті!!!!!

  Відгуки

  Марта

  • 2018-12-25 19:18:25

  Дякуємо за цікавий Різдвяний квест. Нашим дітям все сподобалось. Було все ,як кажуть:"По плану". Прийдемо до вас ще!!! І в свою чергу будемо вас рекомендувати))) Чемних вам клієнтів.!!!Учні та батьки ЗСШ №98 м. Львова

  Відгуки

  Наталя

  • 2018-12-21 21:50:26

  Дякуємо Карамельтур за гарний подарунок-квест, за гарний настрій, задоволені обличчя наших дітей!!! Так тримати!!!! Бажаємо нових звершень)) Ви молодці!!!!! Всі залишилися задоволені!!! Класний керівник у захваті, діти -емоції зашкалюють, батьки-втомлені, але щасливі, що всі задоволені!! Ще раз велике дякую від учнів 5-Г класу ліцею 46 ім. В. Чорновола, класного керівника Віри Зіновіївни та батьків))) Хай щастить Вам ))

  Відгуки

  Іра

  • 2018-12-18 23:09:00

  Першокласники із Миколаївської Школи №1 Щиро дякують за цікавий квест і екскурсію містом. Дітям дуже сподобалося. Дівчатка Ангелики - ви неймовірні. Окремо ще хочеться згадати СВ. Миколая, який був самий добріший і мав справжню бороду. Всі взахваті, дякуємо)))

  Відгуки

  Ольга

  • 2018-12-17 10:52:16

  Вперше вчора прийняли участь у квесті "До хатинки святого Миколая". Маса позитивних емоцій і вражень. Велике спасибі організаторам, дякуємо за прекрасну зимову казку. Рекомендую всім!!!

  Відгуки

  Христина

  • 2018-12-16 19:54:30

  Дякую за квест Миколая..доця у захваті..їй було цікаво..І багато нової пізнавальних інформації..

  Відгуки

  Світлана

  • 2018-12-16 13:18:46

  Вчора 15 грудня ми побували з дітьми та їх батьками на Різвяному квесті разом з "Карамельтур" та Пані Оленою , у ролі Ангела у Львові. Враження незабутні. Емоцій багато, радості не було меж. Ми відвідали багато цікавих місць. Почули гарну розповідь про кожне з них. Напевно ,нам дорослим, було вдвічі цікавіше і веселіше. Бо ми бачили ці щасливі і задоволені обличчя дітей. Велике спасибі Вам , усім , хто старається додати радості та Різвяного настрою , організаторам Карамельтуру. Ви робите хорошу і приємну кожному серцю справу. Хочу побажати вам натхнення, нових творчих ідей. Багато відвідувачів вашого квесту. Вітаю з наступаючим Новим роком , та Різдвом Христовим . Нехай буде у вас міцним здоров'я, щастя у ваших родинах , а Святий Миколай нехай принесе кожному те , чого Вам треба. Ще раз щиро дякую від нас усіх. І раджу всім - їдьте, розважайтесь , відпочивайте разом із Карамельтур ! Не пошкодуєте.! З повагою учні 1-Б класу ,Стоянівської ЗОШ І-ІІІ ст., Радехівського р-ну. їх класний керівник Світлана Миколаївна, та батьки.

  Відгуки

  Наталя

  • 2018-12-15 21:32:45

  Сьгодні учні Ліцею ім.Симоненка разом із ангеликом св.Миколая шукали скарби. Діти отримали незабутні враження від цікавих квестів, пізнавальних екскурсій та смачних подарунків. Дякуємо каарамельтур за святковий настрій.

Замовити дзвінок

  Наші контакти

  Надіслати повідомлення