Квест «Золото піратів»

Ціна: 100 грн.
Тривалість: 1 год

На початку  квесту Піратка  розкаже гравцям легенду, згідно якої у Львові багато сотень років тому загубилася скриня. А у ній містилися незліченні скарби піратів. Незважаючи на всі зусилля, багатства так і не вдалося відшукати. На пошуки скарбів вирушають відважні учасники квесту. Вони повинні  віднайти підказки, які приведуть їх до  чотирьох  стихій: повітря, вогоню,води та землі, а також виконати усі рухливі завдання та ігри від самої Піратки! І саме в підземеллі копальні кави їх чекає омріяний трофей!

Під час даного квесту дітки відвідають оригінальні туристичні заклади Львова. Серед них «Львівська майстерня шоколаду», «Гасова лямпа» та «Копальня кави». Подарунком за перемогу стануть знайдені скарби піратів!

* Вказана ціна 100 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 20 осіб і більше. Вартість квесту для групи дітей менше 20 осіб- 150 грн/ос. Індивідуальний квест (до 10 осіб) -1500 грн. з групи

 • Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

 • Оля

  • 2019-05-31 18:38:42

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Цього тижня учні початкових класів нашої школи пройшли Піратський квест. Дівчата-піратки чудово підготували різні конкурси, ігри та інші розваги. Ми щиро вдячні організаторам за чудово проведений час. Піратки з чудовим настроєм розвеселили дітей. Ми і в майбутньому плануємо відвідати і інші ваші квести. Ви молодці!!!!! Продовжуйте в тому дусі... Гарних вам відвідувачів 👍

  Оксана

  • 2019-05-30 22:32:25

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Квест цікавий, веселий і пізнавальний!!!Задоволені не лише діти, але і батьки, які були присутні разом з класним керівником. Купа незабутніх емоцій!ДЯКУЄМО!!!

  Марія

  • 2019-05-30 21:56:04

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Дуже рухливий енергійний,цікавий, а найголовніше мега захоплюючий квест!!! Діти залишились дуже задоволені з купою позитивне емоцій!!!

  Олена

  • 2019-05-20 12:57:11

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Квест дійсно цікавий та захоплюючий, особливо його завершення в "Копальні кави"!!! Гарно продумана послідовність завдань та ігор, які діти з задоволенням розгадували, позитивні та уважні аніматори - Піратки! Велике дякую усій команді "Карамельтур" від учнів та батьків з міста Луцька за чудову організацію екскурсії;)

  Наталія

  • 2019-05-04 20:02:01

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Квест нам дуже сподобався. Діти задоволені ))) Захоплююча подорож у світ піратів та пригод! Пошуки скарбів, розгадування підказок, рухливі ігри з енергійною Піраткою, цікаві локації. Це не просто квест, а неймовірна пізнавально-розважальна програма у легендарному Львові! Скільки радості та позитивних емоцій ортимали діти, побувавши на даному квесті. Рекомендуємо усім! Учні та батьки Івано-Франківської спеціалізованої школи №1

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення