Квест «Золото піратів»

Ціна: 200 грн.
Тривалість: 1 год 30 хв

На початку  квесту Піратка  розкаже гравцям легенду, згідно якої у Львові багато сотень років тому загубилася скриня. А у ній містилися незліченні скарби піратів. Незважаючи на всі зусилля, багатства так і не вдалося відшукати. На пошуки скарбів вирушають відважні учасники квесту. Вони повинні  віднайти підказки, які приведуть їх до  чотирьох  стихій: повітря, вогоню,води та землі, а також виконати усі рухливі завдання та ігри від самої Піратки! І саме в підземеллі копальні кави їх чекає омріяний трофей!

Під час даного квесту дітки відвідають оригінальні туристичні заклади Львова: оглядову терасу ТЦ » Вернісаж», ресторацію «Гасова лямпа» та «Копальня кави». Подарунком за перемогу стануть знайдені скарби піратів!
*Мінімальна кількість учасників — 15 осіб.
Індивідуальний квест (до 15 осіб) — 3000 грн з групи.

 • Ваш адрес email не будет опубликован.

 • Мирослава

  • 2019-10-27 20:39:20

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Батьки та учні 4-А класу Червоноградськоі ЗОШ 1 ступеня №11 дуже вдячні за сьогоднішній квест 'Золото піратів'! Дітям та й не тільки ім було надзвичайно цікаво та захоплююче! Обов'язково приідемо ще на інші квести!

  Галина

  • 2019-10-26 10:05:27

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Враження неймовірно чудові! Діти і матусі, які були з нами на екскурсії, отримали море задоволення і сплеск емоцій. Так тримати! Подальших вам цікавих планів для проведення дитячого дозвілля!

  Андріяна

  • 2019-10-14 17:22:35

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Ми сьогодні з 3 класом відвідали Львів та побували на чудовому квесті, який проводила піратка Ліля. Діти зарядилися енергією з першої хвилини та захоплено проходили всі етапи квесту, з величезною цікавістю розгадували ребуси і завдання. Вкінці їх чекав справжній скарб ?. Додому привезли море вражень та позитиву. Приїдемо ще, чекайте нас ???

  Оля

  • 2019-05-31 18:38:42

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Цього тижня учні початкових класів нашої школи пройшли Піратський квест. Дівчата-піратки чудово підготували різні конкурси, ігри та інші розваги. Ми щиро вдячні організаторам за чудово проведений час. Піратки з чудовим настроєм розвеселили дітей. Ми і в майбутньому плануємо відвідати і інші ваші квести. Ви молодці!!!!! Продовжуйте в тому дусі... Гарних вам відвідувачів ?

  Оксана

  • 2019-05-30 22:32:25

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Квест цікавий, веселий і пізнавальний!!!Задоволені не лише діти, але і батьки, які були присутні разом з класним керівником. Купа незабутніх емоцій!ДЯКУЄМО!!!

  Марія

  • 2019-05-30 21:56:04

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Дуже рухливий енергійний,цікавий, а найголовніше мега захоплюючий квест!!! Діти залишились дуже задоволені з купою позитивне емоцій!!!

  Олена

  • 2019-05-20 12:57:11

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Квест дійсно цікавий та захоплюючий, особливо його завершення в "Копальні кави"!!! Гарно продумана послідовність завдань та ігор, які діти з задоволенням розгадували, позитивні та уважні аніматори - Піратки! Велике дякую усій команді "Карамельтур" від учнів та батьків з міста Луцька за чудову організацію екскурсії;)

  Наталія

  • 2019-05-04 20:02:01

  Відгук про екскурсію «Квест «Золото піратів»»

  Квест нам дуже сподобався. Діти задоволені ))) Захоплююча подорож у світ піратів та пригод! Пошуки скарбів, розгадування підказок, рухливі ігри з енергійною Піраткою, цікаві локації. Це не просто квест, а неймовірна пізнавально-розважальна програма у легендарному Львові! Скільки радості та позитивних емоцій ортимали діти, побувавши на даному квесті. Рекомендуємо усім! Учні та батьки Івано-Франківської спеціалізованої школи №1

Замовити дзвінок

  Наші контакти

  Надіслати повідомлення