Автобусна екскурсія «Містика львівських замків»

Ціна: 300 грн.
Тривалість: 8-9 год

Пропонуємо вам відвідати три найкрасивіших та найбільш збережених замків Львівщини: Золочівський, Підгорецький та Олеський. Під час екскурсії  туристи дізнаються історію кожного замку, їх творців та найвідоміших мешканців. Почують безліч історій та таємниць, які приховують  могутні стіни фортець. А також оглянуть чудову експозицію творів мистецтва, яка відкрита для відвідувачів. Чудові королівські інтер’єри, розкішні меблі, каміни, дзеркала, гобелени, скульптура – далеко не весь перелік принад кожного із замків!

А також почуєте романтичну історію кохання короля Яна Собєського до своєї дружини, дізнаєтесь, які інтриги оточували королівську сім’ю. Побачите Китайський палац– єдиний в Україні- символ вічного кохання короля!

Справжньою сенсацією для вас стане відвідування підземель Підгорецького замку, в якому відновлена старовинна алхімічна лабораторія  і  усіх охочих до містики, чекає привид Білої Пані! На цей привид полюють багато охочих серед них і екстрасенси. А можливо її знайдете саме ви?

А усі уважні туристи отримають гарантований подарунок на згадку про незабутню подорож!

* Вказана ціна 300 грн/ос. актуальна для груп  у складі 20 осіб і більше.

У вартість  екскурсії входить:

  • послуги гіда
  • оплата екскурсій в усіх замках
  • солоденький подаруночок усім туристам

У вартість не входить:

оплата вхідних квитків на екскурсійні об’єкти (уточняйте у менеджера)

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення