Автобусна костюмована екскурсія-квест «Замки Львівщини та скарби піратів»

Ціна: 350 грн.
Тривалість: 8-9 год

Пропонуємо діткам відвідати три найкрасиві та найбільш збережені замки Львівщини: Золочівський, Підгорецький та Олеський.  Дана екскурсія проходить у формі піратського квесту. Цікава та забавна Піратка супроводжує діток усю екскурсію, розважає дорогою та допомагає відшукати скарб. На території кожного замку діти шукають підказки, розгадують ребуси, кросворди, цікаві математичні завдання, грають рухливі ігри з аніматором. За допомогою піратської карти, шукають маршрут, який приве їх до таємного місця з піратськими скарбами.

Під час   екскурсії-квесту  юні туристи довідаються історію кожного замку, їх творців та найвідоміших мешканців, почують безліч історій та таємниць, які приховують  могутні стіни фортець. А також оглянуть чудову експозицію творів мистецтва, яка відкрита для відвідувачів в кожному замку. Чудові королівські інтер’єри, розкішні меблі, каміни, дзеркала,  гобілени, скульптура – далеко не весь перелік принад кожного із  них! А також почують романтичну історію кохання короля Яна Собєського до своєї дружини, дізнаються, які інтриги оточували королівську сім’ю. Побачать Китайський палац– єдиний в Україні- символ вічного кохання короля! А от  в Олеському замку кожна неодружена дівчина має можливість поспілкуватися з привидом Адама Жолкевського, який трагічно загинув через заборонене кохання і шукає спокою в стінах твердині.

Подарунком для юних мандрівників стануть віднайдені ними піратські скарби!

* Вказана ціна 350 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 25 осіб і більше+ 2 керівники безкоштовно. Якщо група забезпечена своїм транспортом (Автобус “Школярик” або ін.), оплачується  50% загальної вартості екскурсії.

У вартість  екскурсії входить:

  • оренда автобуса
  • послуги аніматора
  • оплата екскурсій в кожному замку
  • солоденький подаруночок усім туристам

У вартість не входить:

  • оплата вхідних квитків на екскурсійні об’єкти -45 грн./ос

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення