Автобусна екскурсія-квест «Замки Львівщини та скарби піратів»

Ціна: 700 грн
Тривалість: 8 - 9 год

Пропонуємо діткам відвідати три найкрасиві та найбільш збережені замки Львівщини: Золочівський, Підгорецький та Олеський.  Дана екскурсія проходить у формі піратського квесту. Цікава та забавна Піратка супроводжує діток усю екскурсію, розважає дорогою та допомагає відшукати скарб. На території кожного замку діти шукають підказки, розгадують ребуси, кросворди, цікаві математичні завдання, грають рухливі ігри з аніматором. За допомогою піратської карти, шукають маршрут, який приве їх до таємного місця з піратськими скарбами.

Під час   екскурсії-квесту  юні туристи довідаються історію кожного замку, їх творців та найвідоміших мешканців, почують безліч історій та таємниць, які приховують  могутні стіни фортець. А також оглянуть чудову експозицію творів мистецтва, яка відкрита для відвідувачів в кожному замку. Чудові королівські інтер’єри, розкішні меблі, каміни, дзеркала,  гобілени, скульптура – далеко не весь перелік принад кожного із  них! А також почують романтичну історію кохання короля Яна Собєського до своєї дружини, побачать Китайський палац-єдиний в Україні-символ вічного кохання короля! А от  в Олеському замку кожна неодружена дівчина має можливість поспілкуватися з привидом Адама Жолкевського, який трагічно загинув через заборонене кохання і шукає спокою в стінах твердині.

Подарунком для юних мандрівників стануть віднайдені ними піратські скарби!

* Ціна 700 грн/ос. вказана для групи 30 осіб + 1 вчитель безкоштовно

У вартість  екскурсії входить:

 • оренда автобуса
 • послуги аніматора
 • оплата екскурсій в кожному замку
 • солоденький подаруночок усім туристам

У вартість не входить:

 • оплата вхідних квитків на екскурсійні об’єкти (вартість уточняйте у менеджера)
 • Ваш адрес email не будет опубликован.

 • Наталія

  • 2019-10-09 16:31:18

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест «Замки Львівщини та скарби піратів»»

  Їздили у цей тур у червні. Діти та батьки дуже задоволені! Автобус комфортний, водій привітний, аніматор просто неперевершена, розважала дітей всю дорогу! Дякуємо за гарно проведений час та незабутні емоції!

  Юлія

  • 2019-10-09 16:28:01

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест «Замки Львівщини та скарби піратів»»

  Надзвичайно цікава та пізнавальна екскурсія. Оригінальний задум -екскурсія проходить у формі піратського квесту. Діти шукали підказки на території замків, грали в рухливі ігри, розв'язували цікаві завдання та шукали піратську скриню з скарбами. Окрема подяка ПІРАТЦІ Мері(аніматор Катя) за розваги, ігри, пісні та танці. Ви зробили нашу екскурсію цікавою, пізнавальною та незабутньою! Безмежно вдячні школярі та батьки Зимновідської ЗОШ

Замовити дзвінок

  Надіслати повідомлення