Квест «У пошуках шоколадного лева»

Ціна: 100 грн.
Тривалість: 1 год

Усім  відомо, що Львів – місто левів. Пропонуємо учасникам квесту  позмагатися у спритності та відшукати найцікавіші зображення левів  на старовинних будинках, фонтанах, пам’ятниках. Під час гри дітки також дізнаються історію кожного лева, шукають підказки, виконують цікаві завдання та грають в рухливі ігри. А також відвідують оригінальні туристичні заклади Львова: “Пошта на Друкарській”, “Криївка”,”Італійський дворик” та “Львівська майстерня шоколаду”, де на переможців чекає трофейний шоколадний лев!

* Вказана ціна 100 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 20 осіб і більше. Вартість квесту для групи дітей менше 20 осіб- 150 грн/ос. Індивідуальний квест (до 10 осіб) -1500 грн. з групи

 • Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

 • Наталія

  • 2019-09-24 19:33:47

  Відгук про екскурсію «Квест «У пошуках шоколадного лева»»

  Чудовий задум,цікавий квест,крутий аніматор!Ми в захваті!Хочемо ще🥰😘

  Олена

  • 2019-05-25 18:34:51

  Відгук про екскурсію «Квест «У пошуках шоколадного лева»»

  Відвідали квест у" Пошуках Шоколадного лева" було надзвичайно цікаво і весело. Діти розвязували ребуси, шукали підказки, почули цікаві факти про львівських левів було дуже весело!!! Батьки і вчитель теж в захопленні! Велике дякую!!!

  Ірина

  • 2018-10-14 13:43:15

  Відгук про екскурсію «Квест «У пошуках шоколадного лева»»

  Дякуємо за цікавий квест " У пошуках шоколадного лева". Дуже доречно та цікаво шукати левів у старовинному місті. А ще цікавіше смакувати шоколадним смаколиком, якого віднайшли дітки!

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення