Костюмована екскурсія дахами Львова з подарунками «У гості до Сажотруса»

Ціна: 100 грн.
Тривалість: 2 год

Знайти домівку, де мешкає львівський Сажотрус – задача не з легких! Але разом з нами Вам під силу усе! Пропонуємо малим непосидам потренувати свої ніжки та легені, пройшовши нелегкий маршрут екскурсії, яка передбачає підняття на найвищі точки старого міста. Але це того варте, адже юні туристи зможуть насолодитися неймовірною красою Львова та побачити  місто з висоти пташиного польоту, зазирнути  в ті закутки легендарних будівель, яких не видно під час інших екскурсій.

Під час  мандрівки дітки  поспілкуються з справжнім Сажотрусом, дізнаються секрети його нелегкої праці, почують різні звуки нашого міста, побачать крилатого дракона та справжнісіньких карликів, політають на крилатому авто і спробують загадати бажання, поціливши монеткою у капелюх Сажотруса.

На вежі Ратуші екскурсанти побачать механізм старовинного годинника, який працює і донині. А якщо пощастить  – почують звуки Сурмача, який сповіщає час жителям нашого міста.

Дана екскурсія проходить у формі інтерактивної гри. Це означає, що гід  активно залучає до  своєї розповіді дітей, стимулюючи їхню увагу різного роду запитаннями. За кожну правильну відповідь – нагорода фішкою. А хто впродовж екскурсії набере найбільше фішок – той і переможець! А для переможця у нас передбачена нагорода – набір шоколадних плиточок із зобрадженням міста Львова. Хіба не класно? А логічним завершенням екскурсії стане солоденький подарунок  для кожного туриста від нашої компанії. Повірте, таку екскурсію ваші діти запам’ятають надовго!

Маршрут програми передбачає підйом на вежу Ратуші, оглядові тераси ресторацій  «Дім легенд» та  “Патіфон” у ТК “Роксолана”

Тривалість екскурсії-2 год

У вартість  екскурсії входить:

  • послуги гіда
  • оригінальний командний одяг
  • приз переможцю інтерактивної гри
  • солоденький подаруночок усім туристам

* Вказана ціна 100 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 15 осіб і більше. Вартість екскурсії для груп менше 15 осіб-130 грн/ос.  Індивідуальна екскурсія (до 5 осіб) – 700 грн. з групи

У вартість не входить:

  • оплата вхідних квитків на всі екскурсійні об’єкти- 25грн./ос.

5 причин, щоб обрати  екскурсію “У гості до Сажотруса ” від Карамельтур

  1. Екскурсію проводить історичний персонаж (Князь Лев або Панночка)
  2. Тільки наша компанія забезпечує діток оригінальним одягом на час проведення екскурсії
  3. Можливість загадати  бажання (діти обожнюють  цю справу) на терасі Дому легенд
  4. Можливість поспілкуватися з живим Сажотрусом
  5. Жодна екскурсія не завершується так приємно, як у нас- врученням подаруночка!

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення