Костюмована екскурсія з подарунками дахами Львова «Вище неба»

Ціна: 150 грн
Тривалість: 2 год

Знайти домівку, де мешкає львівський Сажотрус- задача не з легких! Але разом з нами вам під силу усе!Пропонуємо малим непосидам потренувати свої ніжки та легені, пройшовши нелегкий маршрут екскурсії, яка передбачає підняття на найвищі точки старого міста. Але це того варте, адже юні туристи зможуть насолодитися неймовірною красою Львова та побачити  місто з висоти пташиного польоту, зазирнути  в ті закутки легендарних будівель, яких не видно під час інших екскурсій.

На вежі Ратуші екскурсанти побачать механізм старовинного годинника, який працює і донині. А якщо пощастить  — почують звуки Сурмача, який сповіщає час жителям нашого міста. Зануряться у героїчне минуле нашої держави,  відвідавши знамениту «Криївку». А також скляним ліфтом у сучасному торговому комплексі «Роксолана» піднімуться на терасу та оглянуть назабутні краєвиди міста.

Дана екскурсія проходить у формі інтерактивної гри. Це означає, що гід  активно залучає до  своєї розповіді дітей, стимулюючи їхню увагу різного роду запитаннями. За кожну правильну відповідь – нагорода фішкою. А хто впродовж екскурсії набере найбільше фішок – той і переможець! А для переможця у нас передбачена нагорода – набір шоколадних плиточок із зобрадженням міста Львова. А логічним завершенням екскурсії стане солоденький подарунок  для кожного туриста від нашої компанії. Повірте, таку екскурсію ваші діти запам’ятають надовго!

Маршрут програми передбачає підйом на вежу Ратуші, оглядові тераси ТЦ «Вернісаж» та ресторації «Патіфон» у ТК «Роксолана»

Тривалість екскурсії-2 год

У вартість  екскурсії входить:

 • послуги гіда
 • оригінальний командний одяг
 • приз переможцю інтерактивної гри
 • солоденький подаруночок усім туристам

* Вказана ціна 150 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 15 осіб і більше.

У вартість не входить:

 • оплата вхідних квитків на всі екскурсійні об’єкти.
  5 причин, щоб обрати  екскурсію «Вище неба» від Карамельтур

  1. Екскурсію проводить історичний персонаж
  2. Тільки наша компанія забезпечує діток оригінальним одягом на час проведення екскурсії
  3. Відвідування найцікавіших об’єктів
  4. Можливість зробити унікальні фото
  5. Жодна екскурсія не завершується так приємно, як у нас- врученням подаруночка!
 • Ваш адрес email не будет опубликован.

 • Тетяна

  • 2019-06-01 09:51:39

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками дахами Львова «Вище неба»»

  Дякуєм Карамельтуру за наше перше знайомство зі Львовом. Наша група восьмикласників у складі 27 чоловік прибула з Хмельницького 28 травня. Екскурсію проводив екскурсовод Руслан в історичному костюмі. Фішка одягати гідів в костюми різних персонажів та історичних епох додає калориту, настрою, привертає увагу екскурсантів та вирізняє гіда з натовпу, що полегшує переміщення по центру міста за екскурсоводом. Пан Руслан - чудовий гід, який емоційно, з любов’ю до свого міста розповідав про історичні пам’ятки Львова. Екскурсія була дуже динамічною, різноплановою, що дозволило утримувати увагу дітей протягом 2 годин. Дітям було запропоновано одягнути фірмові футболки з логотипом туристичної фірми. Ідея хороша, футболки дозволяють побачити своїх в натовпі під час швидкого пересування по місту. Вцілому туристична програма сподобалась, діти залишились задоволеними. Однозначно рекомендуємо послуги «Карамельтуру». Знайомство зі Львовом буде приємним, динамічним, незабутнім!

Замовити дзвінок

  Надіслати повідомлення