Триденний тур для дітей до Львова » Weekend in Lviv +»

Ціна: від 3500 грн
Тривалість: 3 дні

Варіант 1 *

*Програми турів орієнтовні. Можливі інші варіанти за бажанням туристів

Програма туру

1 день

Зустріч туристів на вокзалі

Пішохідна оглядова екскурсія з Панночкою «Солодкий Львів»
Під час екскурсії  чарівна львівська Панночка покаже діткам усе найкраще та найцікавіше середньовічного Львова. Юні туристи у доступній формі ознайомляться з історією та архітектурою міста та його унікальними принадами.

Майстер-клас з виготовлення карамелі

Обід

Пішохідна костюмована екскурсія «Таємні підземелля»

Під  час даної екскурсії гід у костюмі історичного персонажу покаже дітям найцікавіші закутки підземного Львова, розкаже безліч цікавих та фантастичних історій. На своєму шляху юні туристи зустрінуть відьму, жебрака та монаха. А також оглянуть пластичні панорами Львова різних епох.

Вечеря

Нічліг

 

День 2

Автобусна костюмована екскурсія «Львів крізь віконце авто»

Під час  даної екскурсії  діти крізь віконце автобуса побачать майже усе місто!  Юні туристи будуть вражені величчю  неоготичного  костелу  Святої Єлизавети та його шпилями, красою собору Святого Юра, відвідаютьмузично-меморіальний  музей Соломії Крушельницької,  піднімуться на гору Високий замок,  оглянуть руїни фортеці та  помилуються  краєвидами Львова.

Обід

Квест «Магічний»

Легенда цього квесту свідчить, що   Злий Чаклун  поцупив і заховав десь  у Львові магічну торбинку зі солодощами. На її пошуки відправляються відважні та хоробрі учасники квесту.  Під час даної гри діти відвідують аптеку-музей, ресторацію “Доктор Фауст”, “Масонську ресторацію”, де  шукають таємні магічні символи та знаки. А супроводжує їх у цьому магічна квітка та аніматор у костюмі Чаклунки. Тільки найсміливіші можуть пройти  даний квест, знайти магічний скарб та отримати  подарунки!

 

Вечеря

Вільний час

Нічліг

 

3 день

Автобусна заміська екскурсія — квест в Жовкву «У пошуках королівського скарбу».
Екскурсія для дітей у супроводі з аніматором в  унікальне місто – Жовкву, яке за кількістю архітектурних пам’яток займає друге місце після Львова. А для діток чудовою атракцією стануть забави від нашого аніматора на  чудовій галявині, пікнік( при сприятливій погоді), відвідування  джерела та печерного комплексу Крехівського монастиря.

Повернення до Львова

Вечеря

Вручення туристам подаруночків – солодких спогадів про Львів!

Повернення додому

 

* Вказана ціна  від 1850 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 20 осіб і більше + 2 керівники безкоштовно. У вартість входить: проживання — 2 ночі, 2-разове харчування  три дні, екскурсійна прграма.

  • Ваш адрес email не будет опубликован.

  • Не знайдено жодного відгука

Замовити дзвінок

    Надіслати повідомлення