Триденний тур для дітей у Львові ” Weekend in Lviv +”

Ціна: від 2000 грн.
Тривалість: 3 дні

Варіант 1 *

*Програми турів орієнтовні. Можливі інші варіанти за бажанням туристів

Програма туру

1 день

Зустріч туристів на вокзалі

Пішохідна оглядова екскурсія “Прогулянка з Панночкою середньовічним Львовом”

Під час екскурсії  львівська Панночка  разом з іншими історичними персонажами покаже діткам усенайкраще та найцікавіше середньовічного Львова. Маленькі туристи у доступній формі ознайомляться з історією та архітектурою міста та його унікальними принадами.

Майстер-клас з виготовлення цукерок з карамелі

Обід

Пішохідна костюмована екскурсія “Таємні підземелля”

Під  час даної екскурсії Князь Лев покаже дітям найцікавіші закутки підземного Львова, розкаже безліч цікавих та фантастичних історій. На своєму шляху юні туристи зустрінуть відьму, жебрака та конокрада. А також оглянуть пластичні панорами Львова різних епох.

Вечеря

Нічліг

 

День 2

Автобусна костюмована екскурсія “Львів крізь віконце авто”

Під час  даної екскурсії  діти крізь віконце автобуса побачать майже усе місто!  Юні туристи будуть вражені величчю  неоготичного  костелу  Святої Єлизавети та його шпилями, красою собору Святого Юра, відвідаютьмузично-меморіальний  музей Соломії Крушельницької,  піднімуться на гору Високий замок,  оглянуть руїни фортеці та  помилуються  краєвидами Львова.

Обід

Квест “Магічний”

Легенда цього квесту свідчить, що   Злий Чаклун  поцупив і заховав десь  у Львові магічну торбинку зі солодощами. На її пошуки відправляються відважні та хоробрі учасники квесту.  Під час даної гри діти відвідують аптеку-музей, ресторацію “Доктор Фауст”, “Масонську ресторацію”, де  шукають таємні магічні символи та знаки. А супроводжує їх у цьому магічна квітка та аніматор у костюмі Чаклунки. Тільки найсміливіші можуть пройти  даний квест, знайти магічний скарб та отримати  подарунки!

 

Вечеря

Вільний час

Нічліг

 

3 день

Автобусна екскурсія «Таємниці Крехівського монастиря та королівської Жовкви»

Екскурсія для дітей у супроводі з аніматором в  унікальне місто – Жовкву, яке за кількістю архітектурних пам’яток займає друге місце після Львова. А для діток чудовою атракцією стануть забави від наших аніматорів на  чудовій галявині, пікнік( при сприятливій погоді), відвідування  джерела та печерного комплексу Крехівського монастиря.

Повернення до Львова

Вечеря

Обмін враженнями від туру. 

Вручення туристам подаруночків – солодких спогадів про Львів!

Повернення додому

 

* Вказана ціна  2000 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 20 осіб і більше + 2 керівники безкоштовно. У вартість входить: проживання – 2 ночі, 2-разове харчування  три дні, екскурсійна прграма.

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення