Триденний тур до Львова для дорослих «Weekend in Lviv +»

Ціна: від 3500 грн
Тривалість: 3 дні

Варіант 1 *

*Програми турів орієнтовні. Можливі інші варіанти за бажанням туристів

Програма туру

1 день

Зустріч туристів на вокзалі
Пішохідна оглядова екскурсія «Прогулянка з Панночкою середньовічним Львовом»
Під час екскурсії   львівська Панянка покаже Вам усе найкраще та найцікавіше середньовічного Львова. Туристи ознайомляться з історією та архітектурою міста та його унікальними принадами. Під час екскурсійної мандрівки  гості нашого міста прогуляються вузенькими львівськими вуличками, оглянуть численні собори та їх інтер’єри, цікаві пам’ятники та кам’яниці.

Обід
Пішохідна костюмована екскурсія «Таємні підземелля Львова»

Під  час даної екскурсії гід у костюмі історичного персонажу покаже Вам найцікавіші закутки підземного Львова, розкаже безліч цікавих та фантастичних історій. Побачите справжній саркофаг католицького єпископа, почуєте про середньовічні тортури.

Вечеря

Нічліг

 

День 2

Сніданок
Автобусна оглядова екскурсія  «Львів крізь віконце авто»

Під час екскурсії  туристи за короткий проміжок часу   побачать майже усе місто!  Екскурсанти будуть вражені величчю  неоготичного  костелу  Святої Єлизавети та його шпилями, красою собору Святого Юра. А також відвідають музей — заповідник «Личаківське кладовище», піднімуться на гору Високий замок ,  оглянуть руїни фортеці та  помилуються  краєвидами Львова.

Обід
Пішохідна екскурсія «Креативні ресторації Львова»

Маршрут передбачає відвідування 4 найцікавіших ресторацій Львова. Серед різноманіття запропонованих, туристи самі обирають заклади, які хотіли б відвідати та  скуштувати оригінальні страви та напої.

Вільний час

Нічліг

3 день
Виїзна екскурсія «Містика львівських замків»

Пропонуємо вам відвідати три з найкрасивіших та найбільш збережених замків Львівщини: Золочівський, Підгорецький та Олеський. Під час екскурсії  туристи дізнаються історію кожного замку, їх творців та найвідоміших мешканців, почують безліч історій та таємниць, які приховують  могутні стіни фортець та оглянуть чудові палацові експозиції .

Обід на території одного із замків

Приїзд до Львова

Обмін враженнями від туру. Вручення туристам подарунків на згадку  про Львів!

Вільний час

Повернення додому

* Вартість туру уточняйте у менеджера

  • Ваш адрес email не будет опубликован.

  • Не знайдено жодного відгука

Замовити дзвінок

    Наші контакти

    Надіслати повідомлення