Триденний тур у Львові для дорослих. Weekend in Lviv +

Тривалість: 3 дні

Варіант 1 *

*Програми турів орієнтовні. Можливі інші варіанти за бажанням туристів

Програма туру

1 день

Зустріч туристів на вокзалі

Пішохідна оглядова екскурсія Прогулянка з Панночкою

Під час екскурсії   львівська Панянка   покаже вам усе найкраще та найцікавіше середньовічного Львова. Туристи ознайомляться з історією та архітектурою міста та його унікальними принадами. Під час екскурсійної мандрівки  гості нашого міста прогуляються вузенькими львівськими вуличками, оглянуть численні собори та їх інтер’єри, цікаві пам’ятники та кам’яниці.

Обід

Пішохідна екскурсія «Таємні підземелля»

Під  час даної екскурсії Князь Лев покаже вам найцікавіші закутки підземного Львова, розкаже безліч цікавих та фантастичних історій. Побачите справжній саркофаг католицького єпископа, почуєте про середньовічні тортури та покарання від самого львівського ката. На своєму шляху ви зустрінете відьму, жебрака та конокрада

Вечеря

Нічліг

 

День 2

Сніданок

Автобусна оглядова екскурсія  « Львів крізь віконце авто»

Під час екскурсії  туристи за короткий проміжок часу   побачать майже усе місто!  Екскурсанти будуть вражені величчю  неоготичного  костелу  Святої Єлизавети та його шпилями, красою собору Святого Юра. А також відвідають музей-заповідник «Личаківське кладовище», піднімуться на гору Високий замок ,  оглянуть руїни фортеці та  помилуються  краєвидами Львова.

Обід

Пішохідна екскурсія «Креативні ресторації Львова»

Маршрут передбачає відвідування 4 найцікавіших ресторацій Львова. Серед різноманіття запропонованих, туристи самі обирають заклади, які хотіли б відвідати та  скуштують оригінальні страв та напої.

Вільний час

Нічліг

3 день

Виїзна екскурсія «Замки Львівщини»

Пропонуємо вам відвідати три найкрасивіших та найбільш збережених замків Львівщини: Золочівський, Підгорецький та Олеський. Під ас екскурсії  туристи дізнаються історію кожного замку, їх творців та найвідоміших мешканців, почують безліч історій та таємниць, які приховують  могутні стіни фортець та оглянуть чудові палацові експозиції .

Обід на території одного з замків

Справжньою сенсацією для екскурсантів стане відвідування підземель Підгорецького замку, в якому відновлена старовинна алхімічна лабораторія  і  усіх охочих до містики, чекає привид Білої Пані!

Приїзд до Львова

Обмін враженнями від туру. Вручення туристам подарунків на згадку  про Львів!

Вільний час

Повернення додому

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення