Автобусна екскурсія-квест Жовквою «У пошуках королівського скарбу»

Ціна: 650 грн
Тривалість: 7 - 8 год

Запрошуємо діток відправитися у цікаву та незабутню подорож в унікальне королівське місто Жовква та оборонний Крехівський монастир. Ця екскурсія нового формату — замість нудних розповідей та важких історичних подій — ігри, пісні та розваги! Адже усю мандрівку діток супроводжує аніматор.

У місті Жовкві юні мандрівники відвідають королівський замок. Дізнаються цікаві історії та почують багато таємниць про їх відомих  власників. Прогулюючись центральною площею, дітки оглянуть численні пам’ятники та собори, а також збережені мури, вежі та ворота старовинного міста. За бажанням,юні туристи зможуть піднятися на вежу Ратуші та оглянути місто з висоти. Мандрівка Жовквою відбувається у формі квесту: діти шукають підказки, які допомагають їм знайти наступний туристичний об’єкт та відшукати королівський СКАРБ!

Недалеко від Жовкви, у надзвичайно гармонійному та мальовничому місці серед пагорбів покритих буковим лісом, знаходиться оборонний Крехівський монастир. До комплексу святині  входять: церква Святого Миколая з двома чудотворними іконами — Крехівської Пресвятої Богородиці та Святого Миколая, дерев’яна церква Покрови Пресвятої Богородиці, келії, оборонні стіни та вежі.  

А для діток чудовою атракцією стануть забави з аніматором на  чудовій галявині, пікнік (при сприятливій погоді), відвідування  джерела та печерного комплексу.

Гарантуємо прекрасний відпочинок! А усі уважні туристи отримають гарантований подарунок на згадку про незабутню подорож!


* Ціна 650 грн/ос. вказана для групи 30 осіб + 1 вчитель безкоштовно

У вартість  екскурсії входить:

 • оренда автобуса
 • послуги аніматора
 • оплата екскурсій
 • солоденький подаруночок усім туристам

У вартість не входить:

 • оплата вхідних квитків на екскурсійні об’єкти (вартість уточняйте у менеджера)
 • Ваш адрес email не будет опубликован.

 • Ольга Філіпішин

  • 2019-10-28 23:22:27

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест Жовквою «У пошуках королівського скарбу»»

  Сьогодні ми потрапили у справжню казку! Неймовірно пригодницька мандрівка з Карамель Тур і чарівною Королевною п.Лілією! Пісні, загадки та пошук скарбів, усе продуманої і зплановано до дрібниць, щоб діткам було цікаво! Одноденна подорож перетворилась у спогад на ціле життя! Щиро дякуємо за весело і цікаво проведений час! Успіхів Вам і до нових подорожей!

  Світлана Ткачук

  • 2019-10-28 11:46:05

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест Жовквою «У пошуках королівського скарбу»»

  Наша подорож у Жовкву та Крехів справді вдалася! Мандрівка по лісі до джерела та печер відбувалася під справжній осінній листопад!!! Діти з захопленням брали участь у всіх іграх та розвагах , шукали скарб. Особливе дякую для аніматора п. Лілії, їй усе вдавалося: створити дружню атмосферу та викликати шквал радісних емоцій. Вона молодець!!! Дякуємо за все!

  Марина

  • 2019-10-19 08:48:03

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест Жовквою «У пошуках королівського скарбу»»

  Хочу подякувати колективу Карамель Тур та аніматору Лілії за чудово проведений час. Неймовірно цікаві квести на галявинах та ігри під час подорожі у автобусі. Цікава та приємна мова, харизма Лілії - одразу полонила всю увагу, як дітей так і батьків. Історичні розповіді лаконічні та цікаві. Квести, ігри та пісні - все супер. Було дуже цікаво. В майбутньому поїздки наші будуть лише з вами ;) Дуже дякуємо та бажаємо всіляких успіхів!!! Ви молодці!!!

  Світлана Заремба

  • 2019-09-22 14:50:10

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест Жовквою «У пошуках королівського скарбу»»

  Вчора ми знову чудово провели день. Побувавши у Жовкві . Де побачили дуже гарний місцевий краєвид та частину міста . Побували у замку . Помолились спільно у храмі . Протягом усього дня діти були задіяні у квесті " У пошуках Королівського скарбу ". Виконуючи різні цікаві завдання , граючи ігри, діти знайшли скарб , наповнений смачними великими карамельками. Побували ми і у Крехові. Занесли свою спільну молитву до Пресвятої Богородиці у такий святочний день. Попили святої води біля джерела і відвідали монастирські печери. Дякуємо нашому аніматору Лілі , яка зацікавлювала і дітей , і нас, дорослих , цікавими розповідями та іграми. А , також п. Олені і Карамель туру! Дякуємо! Ви найкращі! Думаю ще зустрінемось.??? Натхнення вам і зров'я.!!!!!!???

Замовити дзвінок

  Наші контакти

  Надіслати повідомлення