Автобусна екскурсія-квест Жовквою «У пошуках королівського скарбу»

Ціна: 300 грн.
Тривалість: 6-7 год

Запрошуємо діток відправитися у цікаву та незабутню подорож в унікальне королівське місто Жовква та оборонний Крехівський монастир. Ця екскурсія нового формату – замість нудних розповідей та важких історичних подій – ігри, пісні та розваги! Адже усю мандрівку діток супроводжує аніматор.

У місті Жовкві юні мандрівники відвідають королівський замок. Дізнаються цікаві історії та почують багато таємниць про їх відомих  власників. Прогулюючись центральною площею, дітки оглянуть численні пам’ятники та собори, а також збережені мури, вежі та ворота старовинного міста. За бажанням,юні туристи зможуть піднятися на вежу Ратуші та оглянути місто з висоти. Мандрівка Жовквою відбувається у формі квесту: діти шукають підказки, які допомагають їм знайти наступний туристичний об’єкт та відшукати королівський СКАРБ!

Недалеко від Жовкви, у надзвичайно гармонійному та мальовничому місці серед пагорбів покритих буковим лісом, знаходиться оборонний Крехівський монастир. До комплексу святині  входять: церква Святого Миколая з двома чудотворними іконами – Крехівської Пресвятої Богородиці та Святого Миколая, дерев’яна церква Покрови Пресвятої Богородиці, келії, оборонні стіни та вежі.  

А для діток чудовою атракцією стануть забави з аніматором на  чудовій галявині, пікнік (при сприятливій погоді), відвідування  джерела та печерного комплексу.

Гарантуємо прекрасний відпочинок! А усі уважні туристи отримають гарантований подарунок на згадку про незабутню подорож!

*
* Вказана ціна 300 грн/ос. актуальна для груп у складі 46 осіб + 2 керівники безкоштовно (автобус на 50 місць)
330 грн/ос для груп у складі 34 особи + 1 керівник безкоштовно (автобус на 36 місць)
350 грн/ос для груп у складі 26 осіб + 1 керівник безкоштовно (автобус на 28 місць)
Якщо група забезпечена своїм транспортом (Автобус “Школярик” або ін.), оплачується  50% загальної вартості екскурсії.

У вартість  екскурсії входить:

 • оренда автобуса
 • послуги аніматора
 • оплата екскурсій
 • солоденький подаруночок усім туристам

У вартість не входить:

 • оплата вхідних квитків на екскурсійні об’єкти- 9  грн./ос- вхідний квиток у замок та 10 грн/ ос. вхідний квиток на Ратушу.
 • Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

 • Марина

  • 2019-10-19 08:48:03

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест Жовквою «У пошуках королівського скарбу»»

  Хочу подякувати колективу Карамель Тур та аніматору Лілії за чудово проведений час. Неймовірно цікаві квести на галявинах та ігри під час подорожі у автобусі. Цікава та приємна мова, харизма Лілії - одразу полонила всю увагу, як дітей так і батьків. Історичні розповіді лаконічні та цікаві. Квести, ігри та пісні - все супер. Було дуже цікаво. В майбутньому поїздки наші будуть лише з вами ;) Дуже дякуємо та бажаємо всіляких успіхів!!! Ви молодці!!!

  Світлана Заремба

  • 2019-09-22 14:50:10

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія-квест Жовквою «У пошуках королівського скарбу»»

  Вчора ми знову чудово провели день. Побувавши у Жовкві . Де побачили дуже гарний місцевий краєвид та частину міста . Побували у замку . Помолились спільно у храмі . Протягом усього дня діти були задіяні у квесті " У пошуках Королівського скарбу ". Виконуючи різні цікаві завдання , граючи ігри, діти знайшли скарб , наповнений смачними великими карамельками. Побували ми і у Крехові. Занесли свою спільну молитву до Пресвятої Богородиці у такий святочний день. Попили святої води біля джерела і відвідали монастирські печери. Дякуємо нашому аніматору Лілі , яка зацікавлювала і дітей , і нас, дорослих , цікавими розповідями та іграми. А , також п. Олені і Карамель туру! Дякуємо! Ви найкращі! Думаю ще зустрінемось.😄🤗👍 Натхнення вам і зров'я.!!!!!!🤗💕😍

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення