Автобусна костюмована екскурсія з аніматором «Таємниці Крехівського монастиря та королівської Жовкви»

Ціна: 250 грн.
Тривалість: 6-7 год

Запрошуємо діток відправитися у цікаву та незабутню подорож в унікальне королівське місто Жовква та оборонний Крехівський монастир. Ця екскурсія нового формату – замість нудних розповідей та важких історичних подій – ігри, пісні та розваги! Адже усю мандрівку діток супроводжує аніматор.

У місті Жовкві юні мандрівники відвідають королівський замок. Дізнаються цікаві історії та почують багато таємниць про їх відомих  власників. Прогулюючись центральною площею, дітки оглянуть численні пам’ятники та собори, а також збережені мури, вежі та ворота старовинного міста.

Недалеко від Жовкви, у надзвичайно гармонійному та мальовничому місці серед пагорбів покритих буковим лісом, знаходиться оборонний Крехівський монастир. До комплексу святині  входять: церква Святого Миколая з двома чудотворними іконами – Крехівської Пресвятої Богородиці та Святого Миколая, дерев’яна церква Покрови Пресвятої Богородиці, келії, оборонні стіни та вежі.  

А для діток чудовою атракцією стануть забави з аніматором на  чудовій галявині, пікнік (при сприятливій погоді), відвідування  джерела та печерного комплексу.

Гарантуємо прекрасний відпочинок! А усі уважні туристи отримають гарантований подарунок на згадку про незабутню подорож!

* Вказана ціна 250 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 25 осіб і більше+ 2 керівники безкоштовно. Якщо група забезпечена своїм транспортом (Автобус “Школярик” або ін.), оплачується  50% загальної вартості екскурсії.

У вартість  екскурсії входить:

  • оренда автобуса
  • послуги аніматора
  • оплата екскурсій
  • солоденький подаруночок усім туристам

У вартість не входить:

  • оплата вхідних квитків на екскурсійні об’єкти- 9  грн./ос.

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення