Автобусна костюмована екскурсія з аніматором «Скелі Довбуша та квест від Робін Гуда»

Ціна: 350 грн.
Тривалість: 10-12 год

Пропонуємо юним мандрівникам зануритися у неймовірно красиву природу українських Карпат і відвідати унікальну пам’ятку природи – скелі Довбуша. Ця екскурсія нового формату – замість нудних розповідей та важких історичних подій – ігри, пісні та розваги! Адже усю мандрівку діток супроводжує аніматор.

Серед мальовничого передгір’я Карпат у гущі темних лісів, де в тіні столітніх сосен цвіте казкова папороть, заховане таємниче кам’яне царство. Його цар давно помер, залишивши десятки легенд та  статуї невідомих істот, що колись виросли з-під землі, а зараз ховаються у важкому оксамиті холодно-зелених мохів.

Цей унікальний скельний комплекс названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша- народного месника, українського Робін Гуда. Скільки цікавого та містичного пов’язано з цим іменем! Маленькі туристи будуть в захваті від краси скельного комплексу та цікавих оповідок про життя легендарного опришка. А також унікальна можливість покататися верхи на конях, скуштувати страви   прикарпатської кухні. А від наших аніматорів- цікавий спортивний квест та  розваги  зі стрілами, мечами  та іншими атрибутами.

Продовжить екскурсію “Карпатський трамвай”, який повезе діток мальовничими місцями вздовж берегів екологічно чистої карпатської ріки Мізунка . А в заповіднику „Ширковець” усі бажаючі можуть скуштувати  цілющої мінеральної води з джерела „Нафтуся” та  „Дзюркач”, насолодитися красою гірських водоспадів, в яких виблискує на сонці цілюща карпатська вода!

А усі уважні туристи отримають гарантований подарунок на згадку про незабутню подорож!

*Є інші варіанти проведення даної екскурсії:

  1. Гошівський монастир + Скелі Довбуша
  2. Гошівський монастир + Карпатський трамвайчик
  3. Карпатський трамвайчик+ інтерактивний музей вигодської вузькоколійки

* Вказана ціна 350 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 25 осіб і більше+ 2 керівники безкоштовно. Якщо група забезпечена своїм транспортом (Автобус “Школярик” або ін.), оплачується  50% загальної вартості екскурсії.

У вартість  екскурсії входить:

  • оренда автобуса
  • послуги аніматора
  • оплата екскурсії скелями Довбуша (Гошівським монастирем)
  • солоденький подаруночок усім туристам

У вартість не входить:

  • оплата вхідних квитків на екскурсійні та розважальні об’єкти  (вартість уточняйте у менеджера)
  • квитки на «Карпатський трамвайчик»( 75 грн/ос)

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення