Одноденний тур для дітей до Львова » Hello, Lviv!»

Ціна: від 450 грн.
Тривалість: 1 день

Варіант 1 *

*Програми турів орієнтовні. Можливі інші варіанти за бажанням туристів

Програма туру

Зустріч туристів на вокзалі

Пішохідна оглядова екскурсія з Панночкою «Солодкий Львів»

Під час екскурсії  чарівна львівська Панночка разом покаже діткам усе найкраще та найцікавіше середньовічного Львова. Юні туристи у доступній формі ознайомляться з історією та архітектурою міста та його унікальними принадами. Відвідають солодкі майстерні та отримають подаруночки.

Обід

Квест «Золото піратів 

Перед учасниками квесту стоїть завдання — відшукати піратську скриню зі скарбами. А для цього потрібно знайти strong>підказки, які приведуть їх до  чотирьох  стихій: повітря, вогоню, води та землі, а також виконати усі рухливі завдання та ігри. Під час даного квесту дітки відвідають оригінальні туристичні заклади Львова. Серед них «Дім легенд», «Гасова лямпа» та « Копальня кави». І саме в підземеллі копальні кави їх чекає омріяний трофей! Подарунком за перемогу стануть знайдені скарби піратів!

Майстер-клас з виготовлення карамелі /span>

Вечеря

Вручення туристам подаруночків – солодких спогадів про Львів!

Вільний час

Повернення додому

 

 

Варіант 2

Програма туру

Зустріч туристів на вокзалі

Автобусна оглядова екскурсія   «Львів крізь віконце авто»

Під час екскурсії  діти за короткий проміжок часу  крізь віконце автобуса побачать майже усе місто!  Туристи будуть вражені величчю  неоготичного  костелу  Святої Єлизавети та його шпилями, красою собору Святого Юра. А також відвідають музично-меморіальний  музей Соломії Крушельницької, піднімуться на гору Високий замок ,  оглянуть руїни фортеці та  помилуються  краєвидами Львова.

Обід

Квест » У пошуках шоколадного лева»

Усім  відомо, що Львів – місто левів. Пропонуємо учасникам квесту  позмагатися у спритності та відшукати найцікавіші зображення левів  на старовинних будинках, фонтанах, пам’ятниках. Під час гри дітки також дізнаються історію кожного лева,  шукають підказки, виконують цікаві завдання, грають в рухливі ігри. А також відвідують оригінальні туристичні заклади Львова: “Пошта на Друкарській”, “Криївка”,”Італійський дворик”та “Майстерня шоколаду”, де на переможців чекає трофейний шоколадний лев!

ВечеряВручення туристам подаруночків – солодких спогадів про Львів!

Вільний час

Повернення додому

 

Варіант 3

Програма туру

Зустріч туристів на вокзалі

Екскурсія — квест  старовинними аптеками Львова «Секрети алхіміків»

Дана екскурсія проходить у формі квесту.  Разом з Чаклункою  і Таємним 
Аптекарем
діти довідаються багато цікавого про розвиток медицини в Галичині, почують несподівані факти про грандіозні винаходи фармацевтів, познайомляться з  рідкісними музейними експонатами Львова. А також проведуть чимало експериментів, переглянють фільм, скуштують цілющий еліксир  та складуть присягу Таємних Аптекарів.

Обід

Майстер-клас з декорування пряників

Екскурсія на «Чудо-поїзді»

Костюмована екскурсія дахами Львова «У гості до Сажотруса»

Вручення туристам подаруночків – солодких спогадів про Львів!

Вільний час

Повернення додому

* Вартість точняйте у менеджера

 • Ваш адрес email не будет опубликован.

 • Шумило Ірина, класний керівник

  • 2019-10-21 18:04:42

  Відгук про екскурсію «Одноденний тур для дітей до Львова » Hello, Lviv!»»

  У суботу, 19 жовтня, учні 5- Б касу Червоноградської спеціалізованої школи 8 здійснили одноденну екскурсію до Львова. Разом із Карамельтур їм було дуже цікаво, весело. Діти активно відповідали на питання, під час квесту розв'язували різноманітні завдання.Найактивніші були нагороджені солодощами! Ми вперше звернулись до Карамельтур і не шкодуємо про це.Справді, усім : і дітям, і їхнім батькам- надзвичайно сподобалось.Удачі вам! Молодці.Ще раз величезне ДЯКУЄМО!!!

  Надя Тищенко

  • 2019-09-23 14:34:20

  Відгук про екскурсію «Одноденний тур для дітей до Львова » Hello, Lviv!»»

  21 вересня, в день величного Різдва Пресвятої Богородмці, наш Веселковий класСЗШ#3 м. Ходорова побував у Львові! Ми щиро вдячні Вам, Карамельтур, за чудово організовану екскурсію та квест. Наші діточки, ращом із класним керівником Лобойко З. І., чудово провели час!Дізнались багато цікавого про саме місто, посмакували? карамельки та прянички?, поблукали старовинними вуличками Львова, смачно та ситно пообідали??. на останок погрались на квесті, здобувши піратський скарб?. Вдячні за розуміння, терпіннята веселу вдачу нашій ПАННОЧЦІ та ПІРАТЦІ??! МИ ПРИВЕЗЛИ ДОДОМУ ТІЛЬКИ ПОЗИТИВНІ ВРАЖЕННЯ. ЩИРО ВАШІ ВЕСЕЛКОВІ УЧНІ ??????2-Б класу????!

Замовити дзвінок

  Надіслати повідомлення