Одноденний тур для дітей у Львові ” Hello, Lviv!”

Ціна: від 450 грн.
Тривалість: 1 день

Варіант 1 *

*Програми турів орієнтовні. Можливі інші варіанти за бажанням туристів

Програма туру

Зустріч туристів на вокзалі

Пішохідна оглядова екскурсія “Прогулянка з Панночкою середньовічним Львовом”

Під час екскурсії  львівська Панночка разом з іншими історичними персонажами покаже діткам усе найкраще та найцікавіше середньовічного Львова. Юні туристи у доступній формі ознайомляться з історією та архітектурою міста та його унікальними принадами.

Обід

Квест “Золото піратів 

Перед учасниками квесту стоїть завдання – відшукати піратську скриню зі скарбами. А для цього потрібно відшукати підказки, які приведуть їх до  чотирьох  стихій: повітря, вогоню, води та землі, а також виконати усі рухливі завдання та ігри. Під час даного квесту дітки відвідають оригінальні туристичні заклади Львова. Серед них «Дім легенд», «Гасова лямпа» та « Копальня кави». І саме в підземеллі копальні кави їх чекає омріяний трофей! Подарунком за перемогу стануть знайдені скарби піратів!

Майстер-клас з виготовлення фігурок з марципанів 

Вечеря

Обмін враженнями від туру

Вручення туристам подаруночків – солодких спогадів про Львів!

Вільний час

Повернення додому

 

 

Варіант 2

Програма туру

Зустріч туристів на вокзалі

Автобусна оглядова екскурсія   «Львів крізь віконце авто»

Під час екскурсії  діти за короткий проміжок часу  крізь віконце автобуса побачать майже усе місто!  Туристи будуть вражені величчю  неоготичного  костелу  Святої Єлизавети та його шпилями, красою собору Святого Юра. А також відвідають музично-меморіальний  музей Соломії Крушельницької, піднімуться на гору Високий замок ,  оглянуть руїни фортеці та  помилуються  краєвидами Львова.

Обід

Квест ” У пошуках шоколадного лева”

Усім  відомо, що Львів – місто левів. Пропонуємо учасникам квесту  позмагатися у спритності та відшукати найцікавіші зображення левів  на старовинних будинках, фонтанах, пам’ятниках. Під час гри дітки також дізнаються історію кожного лева,  шукають підказки, виконують цікаві завдання, грають в рухливі ігри. А також відвідують оригінальні туристичні заклади Львова: “Пошта на Друкарській”, “Криївка”,”Італійський дворик”та “Майстерня шоколаду”, де на переможців чекає трофейний шоколадний лев!

Вечеря

Обмін враженнями від туру

Вручення туристам подаруночків – солодких спогадів про Львів!

Вільний час

Повернення додому

 

Варіант 3

Програма туру

Зустріч туристів на вокзалі

Екскурсія -квест  старовинними аптеками Львова “Секрети алхіміків”

Дана екскурсія проходить у формі квесту.  Разом з Чаклункою  і Таємним  аптекарем діти довідаються багато цікавого про розвиток медицини в Галичині, несподівані факти про грандіозні винаходи фармацевтів, познайомляться з  рідкісними музейними експонатами Львова. А також проведуть чимало експериментів, переглянють фільм, скуштують цілющий еліксир  та складуть присягу Таємних аптекарів.

Обід

Майстер-клас в виготовлення карамелі

Екскурсія на «Чудо-поїзді»

Під час   екскурсійної  мандрівки «Чудо-поїздом» ви зможете побачити з вікон  чудернацького транспорту старовинні храми, величні палаци, найвидатніші пам’ятки та споруди.

Вечеря

Обмін враженнями від туру

Вручення туристам подаруночків – солодких спогадів про Львів!

Вільний час

Повернення додому

* Вказана ціна 450 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 20 осіб і більше + 2 керівники безкоштовно. У вартість входить 2-разове харчування в одному із кафе Львова

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення