Парковий «Квест Супергероїв»

Ціна: 100 грн.
Тривалість: 1 год

Запрошуємо діток відправитися у надзвичайну  подорож разом з Супергероями! На учасників квесту чекають цікаві завдання від Супермена, Леді Баг, Спайдермена, Капітана Америки та інших улюблених персонажів. Разом з розв’язуванням кросвордів, ребусів, різних логічних завдань дітки отримають багато позитивних емоцій від рухливих ігор, змагань та спортивних естафет. А нагородою за вірно виконані завдання стане Супергеройський СКАРБ для кожного учасника квесту.

* Вказана ціна 100 грн/ос. актуальна для групи дітей у складі 20 осіб і більше.Вартість квесту для групи дітей менше 20 осіб- 150 грн/ос. Індивідуальний квест (до 10 осіб) -1500 грн. з групи.
Квест проводиться у парку ім. Івана Франка, у парку «Шевченківський гай» або на виїзд. Додатково оплачуються вхідні квитки в Шевченківський гай — 20 грн/ос.

 • Ваш адрес email не будет опубликован.

 • Галина Гнатяк

  • 2019-05-30 22:44:33

  Відгук про екскурсію «Парковий «Квест Супергероїв»»

  Дякуємо "Карамельтур" за чудово проведений час. Діти отримали багато позитивних емоцій, із задоволенням виконували всі завдання, а в нагороду отримали скарб - "золоті монети " . Були раді знайомству із Суперменом та Супервумен.

  Наталя

  • 2019-05-27 22:22:29

  Відгук про екскурсію «Парковий «Квест Супергероїв»»

  Дякуємо за цікаву організацію, за терпіння та гарні емоції!!! Квест сподобався дуже! Навіть вчителька активно провела час з дітьми??

Замовити дзвінок

  Наші контакти

  Надіслати повідомлення