Квест «Магічний»

Ціна: 200 грн.
Тривалість: 1 год 30 хв

Легенда цього квесту свідчить, що   Злий Чаклун  поцупив і заховав десь  у Львові магічний СКАРБ! На його пошуки відправляються відважні та хоробрі учасники квесту.  Під час даної гри діти відвідують аптеку-музей, ресторацію «Галицька алхімія», «Масонську ресторацію», де  шукають таємні магічні символи та знаки. А супроводжує їх у цьому магічна квітка та аніматор у костюмі Чаклунки. Тільки найсміливіші можуть пройти  даний квест, знайти магічний скарб та отримати  подарунки!

*Мінімальна кількість учасників — 15 осіб.
Індивідуальний квест (до 15 осіб) — 3000 грн з групи.

 • Ваш адрес email не будет опубликован.

 • Жанна

  • 2023-09-28 21:55:17

  Відгук про екскурсію «Квест «Магічний»»

  Дякуємо за цікаву розповідь 🧙‍♂️ Чаклунки Аліни та позитивні емоції, які учні 6-го класу СЗШ 44 імені Тараса Шевченка м. Львова отримали у квесті «Магічний».

  Христина Володимирівна

  • 2019-11-09 21:52:35

  Відгук про екскурсію «Квест «Магічний»»

  Побували сьогодні на солодкій екскурсії та магіччному квесті та хочеться висловити слова подяки!це було неймовірно!!у дітей залишилось багато позитивних емоцій!Пані Наталя та Ліля майстри своєї справи, зацікавлять всіх непосид,все дуже цікаво,пізнавально,яскраво та професійно!!!ви великі молодці!!починаючи з першого дзвіночка до вас розумієш,що це компетентні люди та що не менш важливо доброзичливі!!Тому Середня школа 10 м.Самбора,учні 5-Б класу вам щиро вдячні за такий відпочинок та незабутні емоції!!Хто ще сумнівається чи замовляти квест чи екскурсію, ОДНОЗНАЧНО ЗАМОВЛЯЙТЕ, залишетесь задоволені як послугами так і ціною!!Процвітання вам та до нових зустрічей!

  Галина

  • 2019-10-25 22:12:25

  Відгук про екскурсію «Квест «Магічний»»

  Дякуємо "Карамельтур" за цікаво проведений час. Неймовірні враження, цікавий квест, похід в аптеку музей, масонський ресторан. Діти задоволені, щасливі.

  Ірина

  • 2019-05-30 22:38:17

  Відгук про екскурсію «Квест «Магічний»»

  "Магічний квест" залишив приємні емоції... Дякуємо за гарно проведений час. Усе було цікаво та захопливо!

  Роман Капраль

  • 2019-05-17 22:18:46

  Відгук про екскурсію «Квест «Магічний»»

  Хороша та цікава екскурсія для дітей. Батькам та вчительці теж сподобалось, рекомендую.

Замовити дзвінок

  Наші контакти

  Надіслати повідомлення