Дводенний тур для дітей у Львові “Weekend in Lviv”

Ціна: від 1450 грн.
Тривалість: 2 дні

Варіант 1 *

Тур на 1 день у Львові + 1 день за містом

*Програми турів орієнтовні. Можливі інші варіанти за бажанням туристів

Програма туру

1 день

Зустріч туристів на вокзалі

Пішохідна екскурсія “Прогулчнка з Панночкою середньовічним Львовом”

Під час екскурсії   львівська Панянка  разом з іншими історичними персонажамипокаженайкраще та найцікавіше середньовічного Львова. Маленькі туристи у доступній формі ознайомляться з історією та архітектурою міста та його унікальними принадами.

Майстер-клас з декорування пряників

Обід

Пішохідна костюмована екскурсія -квест “Секрети алхіміків”

Під час екскурсії разом з Чаклункою та Таємним аптекарем  юні туристи почуютьнесподівані факти про грандіозні винаходи фармацевтів. Побачать рідкісні музейні експонати, переглянуть фільм про розвиток медицини в Галичині, скуштують чудодійний еліксир, складуть присягу Таємних аптекарів. А ще розгадають чимало ребусів, кросвордів, анаграм та інших цікавих завдань, які підготувала для них Чаклунка.

Вечеря

Нічліг

 

2 день

Сніданок

Виїзна автобусна костюмована екскурсія-квест  “Замки Львівщини та скарби піратів”

Пропонуємо вам відвідати три найкрасивіших та найбільш збережених замків Львівщини: Золочівський, Підгорецький та Олеський.Дана Мандрівка проходить у формі піратського квесту. Під ас екскурсії  діти дізнаються історію кожного замку, їх творців та найвідоміших мешканців, почують безліч історій та таємниць, які приховують  могутні стіни фортець та оглянуть чудові палацові експозиції. А також віднайдуть заховану  на території одного із замків піратську скриню із солодкими скарбами,

Обід на території одного з замків

Справжньою сенсацією для маленьких піратів стане відвідування підземель Підгорецького замку, в якому відновлена старовинна алхімічна лабораторія  і  усіх охочих до містики, чекає привид Білої Пані! Адже на нього полюють багато охочих, серед них і екстрасенси.

Приїзд до Львова

Обмін враженнями від туру

Вручення туристам подаруночків – солодких спогадів про Львів!

Вільний час

Повернення додому

 

Варіант 2

Тур на 2 дні у Львові

Програма туру

1 день

Зустріч туристів на вокзалі

Пішохідна костюмована екскурсія дахами Львова ” В гості до Сажотруса”

Під час даної екскурсії дітки  познайомляться з історією міста, його архітектурою. А також будуть мати чудову нагоду потренувати свої ніжки та легені, пройшовши нелегкий шлях  мандрівки , яка передбачає підняття на найвищі точки старого міста.

Майстер-клас з виготовлення цукерків з карамелі

Обід

Мандрівка на екскурсійному “Чудо-поїзді”

Під час   екскурсійної  мандрівки «Чудо-поїздом» ви зможете побачити з вікон  чудернацького транспорту старовинні храми, величні палаци, найвидатніші пам’ятки та споруди.

Вечеря

Нічліг

 

2 день

Сніданок

Автобусна костюмована екскурсія «З вітерцем до вілли Франка»

Під час даної екскурсії  юні туристи познайомляться з тими місцями, які бережуть пам’ять про славного Каменяра. Пропонуємо діткам глибше ознайомитися з життям та творчістю українського генія, відвідавши музей Івана Франка та його могилу на Личаківському кладовищі.

В програму екскурсії включено відвідування вілли найближчого сусіда Івана Франка – першого президента України  Михайла Грушевського. А також атракційна подорож на дитячому потязі «Вітерець» Стрийським парком( в літній період)

Обід

Квест “Золото піратів”

Під час даного квесту дітки  прогуляються вуличками міста, відвідають оригінальні туристичні заклади Львова, в яких будуть заховані підказки, які приведуть юних шукачів до захованих  піратських скарбів !

Обмін враженнями від туру

Вручення туристам подаруночків – солодких спогадів про Львів!

Вільний час

Повернення додому

 

 

Варіант 3

2 дні у Львові

Програма туру

1 день

Зустріч туристів на вокзалі

Автобусна оглядова костюмована екскурсія «Львів крізь віконце авто»

Під час цієї мандрівки ви почуєте багато цікавих історій про жителів нашого міста. Зможете насолодитися красою вражаючого неоготичного костелу Святої Єлизавети та піднятися на найвищий його шпиль!  А також побачите будинок органної та камерної музики. Зануритесь у розкішне минули, побувавши неймовірної краси колишнє шляхетне казино.

Тему прекрасного продовжить екскурсія легендарним палацом Потоцьких, в якому представлені твори європейського  мистецтва XIV – XVIII ст.

Обід

Квест «У пошуках  шоколадного лева»

Усім  відомо, що Львів – місто левів. Пропонуємо вам  позмагатися у спритності та відшукати найцікавіші зображення левів  на старовинних будинках, фонтанах, пам’ятниках. А винагородою за квест стане віднайдений шоколадний лев із “Львівської майстерні шоколаду”.

Вечеря

Нічліг

 

2 день

Сніданок

Автобусна костюмована  екскурсія «Таємниці бабусиної скрині»

Під час цієї екскурсії діти відвідають музей народної архітектури «Шевченківський гай». Юні туристи оглянуть курні хати з солом’яним дахом, сільську школу, кузню, тартак, водяний млин та неперевершену дерев’яну церкву з с. Кривки XVIII ст.

Майстер- клас з народних промислів( соломоплетіння, гончарство, малюнок на кахлях, малюнок на склі)

За бажанням маленьких туристів та їх керівників, на мальовничій галявині старовинного українського села можна влаштувати пікнік!

На завершення екскурсії пропонуємо діткам дещо розслабитися та відпочити в аквапарку «Пляж» або активно провести час у центрі розваг «Дитяча планета» (за додаткову оплату).

Обмін враженнями від туру.

Вручення туристам подаруночків – солодких спогадів про Львів!

Вільний час

Повернення додому

* Вказана ціна  1450грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 20 осіб і більше + 2 керівники безкоштовно. У вартість входить: проживання та  2-разове харчування в одному із кафе Львова. 

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення