Дводенний тур до Львова для дорослих «Weekend in Lviv»

Ціна: від 2500 грн
Тривалість: 2 дні

Варіант 1 *
1 день у Львові + 1 день за містом

*Програми турів орієнтовні. Можливі інші варіанти за бажанням туристів

Програма туру

1 день

Зустріч туристів на вокзалі

Пішохідна оглядова екскурсія «Прогулянка з Панночкою середньовічним Львовом»

Під час екскурсії   чарівна львівська Панночка покаже Вам усе найкраще та найцікавіше середньовічного Львова. Туристи у доступній формі ознайомляться з історією та архітектурою міста та його унікальними принадами. Під час екскурсійної мандрівки  гості нашого міста прогуляються вузенькими львівськими вуличками, оглянуть численні собори та їх інтер’єри, цікаві пам’ятники та кам’яниці.

Обід

Пішохідна костюмована  екскурсія «Слідами невмирущої Мадам Баттерфляй»

Мадам Баттерфляй — так шанобливо називали в Європі нашу славетну землячку, оперну співачку світової слави Соломію Крушельницьку, яка стала не тільки символом однойменної опери Пуччіні, але і людиною — символом нашого міста.

Під час екскурсії туристи познайомляться з життям та творчістю славетної діви. Відвідають розкішний оперний театр, який носить її ім’я та музей С. Крушельницької.

Вечеря

Нічліг

 

2 день

Сніданок
Виїзна автобусна екскурсія «Містика львівських замків»

Пропонуємо Вам відвідати три найкрасивіші та найбільш збережені замки Львівщини: Золочівський, Підгорецький та Олеський. Під час екскурсії  туристи дізнаються історію кожного замку, їх творців та найвідоміших мешканців, почують безліч історій та таємниць, які приховують  могутні стіни фортець та оглянуть чудові палацові експозиції .

Обід на території одного з замків

Приїзд до Львова

Обмін враженнями від туру. Вручення туристам подарунків на згадку  про Львів!

Вільний час

Повернення додому

 

 Варіант 2

2 дні у Львові

Програма туру

1 день

Зустріч туристів на вокзалі

Пішохідна оглядова екскурсія «Прогулянка з Панночкою середньовічним Львовом»

Під час екскурсії  чарівна львівська Панночка  покаже Вам усе найкраще та найцікавіше середньовічного Львова. Туристи ознайомляться з історією та архітектурою міста та його унікальними принадами. Під час екскурсійної мандрівки  гості нашого міста прогуляються вузенькими львівськими вуличками, оглянуть численні собори та їх інтер’єри, цікаві пам’ятники та кам’яниці.

Обід
Пішохідна  костюмована екскурсія старовинними аптеками Львова «Секрети алхіміків»

Разом з Чаклункою та Таємним Аптекарем Ви дізнаєтесь багато цікавого про розвиток медицини в Галичині, почуєте несподівані факти про грандіозні винаходи фармацевтів. Побачите рідкісні музейні експонати.

Справжньою знахідкою для вас стане відвідування алхімічної лабораторії , в якій ви почуєте не один секрет магії алхіміків.

Хімічний дослід  для дорослих в ресторація «Гасова лямпа»

Вечеря

Нічліг

 

2 день

Сніданок

Автобусна оглядова екскурсія   «Львів крізь віконце авто»

Під час екскурсії  туристи за короткий проміжок часу   побачать майже усе місто!  Екскурсанти будуть вражені величчю  неоготичного  костелу  Святої Єлизавети та його шпилями, красою собору Святого Юра. А також відвідають музей — заповідник «Личаківське кладовище», піднімуться на гору Високий замок ,  оглянуть руїни фортеці та  помилуються  краєвидами Львова.

Обід
Пішохідна екскурсія «Креативні ресторації Львова»

Маршрут передбачає відвідування 4 найцікавіших ресторацій Львова. Серед різноманіття запропонованих, туристи самі обирають заклади, які хотіли б відвідати та  скуштувати оригінальні страви та напої.

Обмін враженнями від туру. Вручення туристам подарунків на згадку  про Львів!

Вільний час

Повернення додому

* Вартість туру уточняйте у менеджера

  • Ваш адрес email не будет опубликован.

  • Не знайдено жодного відгука

Замовити дзвінок

    Наші контакти

    Надіслати повідомлення