Автобусна екскурсія з аніматором «Секрети гаварецької кераміки»

Ціна: 700 грн
Тривалість: 8 - 9 год

 

Запрошуємо діток зануритись у красу рідного краю  та чарівний світ гончарства! На юних туристів чекає екскурсія з аніматором  в могутній Олеський замок, поїздка у село Гавареччина та майстер-клас з виготовлення гончарних виробів .

Ця екскурсія нового формату – замість нудних розповідей та важких історичних подій – ігри, пісні та розваги! Адже усю мандрівку діток супроводжує аніматор!

Під час   екскурсії юні туристи довідаються історію  замку, його творців та найвідоміших мешканців, почують безліч історій та таємниць, які приховують  могутні стіни фортець. А також оглянуть чудову експозицію творів мистецтва, яка відкрита для відвідувачів в замку. Чудові королівські інтер’єри, розкішні меблі, каміни, дзеркала,  гобілени, скульптура – далеко не весь перелік принад даного палацу.

Маршрут екскурсії продовжується в  село Гавареччину Золочівського району Львівської області, в якому  з покоління в покоління, від батька до сина передається унікальна технологія виготовлення чорнодимленої кераміки. Оглянуть гончарні вироби — філіжанки, мисочки, джезви, глечики, вази, макітри, чанашниці, підсвічники, вазони — традиційно чорного і темно-сріблясного кольору. А також спробують власноруч виготовити гончарний виріб за унікальною технологією.

Адже на початку ХХ ст. у Гавареччині працювало понад 40 гончарів і майже 70 печей (у XIX ст. майстрів, за переказами, було понад сотні). З приходом радянської влади промисел починає швидко занепадати. Однак промисел повністю на занепав. Так 1984 р. роботи гаварецького майстра Дммитра Вислинського завоювали золоту медаль на Міжнародній керамічній виставці в Італії. Нині серед гавареччан — лише 4 гончарі, працюють 3 печі.

А усі уважні туристи отримають гарантований подарунок на згадку про незабутню подорож!

Можливий інший варіант екскурсії:
Відвідування музею музею Маркіяна Шашкевича (замість Золочівського замку) та Гавареччини.

* Ціна 700 грн/ос. вказана для групи 30 осіб + 1 вчитель безкоштовно

У вартість  екскурсії входить:

 • оренда автобуса
 • послуги аніматора
 • оплата екскурсії Золочівським замком
 • солоденький подаруночок усім туристам

У вартість не входить:

 • оплата вхідних квитків на екскурсійні об’єкти
 • майстер-клас з гончарства (ціну уточняйте у менеджера)
 • Ваш адрес email не будет опубликован.

 • Не знайдено жодного відгука

Замовити дзвінок

  Наші контакти

  Надіслати повідомлення