Автобусна костюмована екскурсія з аніматором “Легенди Тустані та Журавлиного озера”

Ціна: 350 грн.
Тривалість: 9-10 год

Запрошуємо юних мандрівників відправитися у захоплюючу та незабутню екскурсію до фортеці Тустань. Одне із семи чудес України! Це легендарний давньоруський наскельний оборонний комплекс, град і митниця ІХ—ХVІ століть, залишки якого розташовані в Українських Карпатах. Ця унікальна пам’ятка історії, археології, архітектури та природи розташована серед лісового масиву. Тустань була оборонним та адміністративним центром, а також митним пунктом на важливому соляному шляху. А  ще більше  цікавої інформації почують дітки, прогулявшись історико-культурним заповідником “Тустань”.

Ця екскурсія нового формату – замість нудних розповідей та важких історичних подій – ігри, пісні та розваги!

Після насиченої екскурсійної програми наскельним комплексом, діти зможуть відпочити та активно повеселитися з аніматором. Для усіх охочих цікавий квестспортивні змаганнязабави та ігри.

Дорогою додому, дітки відвідають водоспад на річці Кам’янка  та Журавлине (Мертве) озеро. Запитаєте, чому  Мертве?  В озері відсутні живі організми, бо вода   багата на сірководень… І ще багато інших історій почують дітки під час даної мандрівки.

А усі уважні туристи отримають гарантований солодкий  подарунок на згадку про незабутню подорож!

* Вказана ціна 350 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 25 осіб і більше+ 2 керівники безкоштовно. Якщо група забезпечена своїм транспортом (Автобус “Школярик” або ін.), оплачується  50% загальної вартості екскурсії.

У вартість  екскурсії входить:

 • оренда автобуса
 • послуги аніматора
 • оплата екскурсії фортецею Тустань
 • солоденький подаруночок усім туристам

У вартість не входить:

 • оплата вхідних квитків на екскурсійні об’єкти- 31 грн/ос. (26 грн.- Тустань, 5 грн.- водоспад)
 • Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

 • Валентина

  • 2019-05-31 07:13:24

  Відгук про екскурсію «Автобусна костюмована екскурсія з аніматором “Легенди Тустані та Журавлиного озера”»

  Добрий день. Хочу щиро подякувати карамельтуру, а особливо аніматору Лілі, за чудово проведену екскурсію і квест у Тустані. Ви зробили нашу поїздку незабутньою. Діти повернулись додому переповнені захоплюючими емоціями, а батьки вдячними і відпочилими. Щиро Вам дякую!(moa)

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення