Автобусна екскурсія з аніматором «Легенди Тустані»

Ціна: 750 грн
Тривалість: 8 - 9 год

Запрошуємо юних мандрівників відправитися у захоплюючу та незабутню екскурсію до фортеці Тустань. Одне із семи чудес України! Це легендарний давньоруський наскельний оборонний комплекс, град і митниця ІХ—ХVІ століть, залишки якого розташовані в Українських Карпатах. Ця унікальна пам’ятка історії, археології, архітектури та природи розташована серед лісового масиву. Тустань була оборонним та адміністративним центром, а також митним пунктом на важливому соляному шляху. А  ще більше  цікавої інформації почують дітки, прогулявшись історико-культурним заповідником «Тустань».

Ця екскурсія нового формату – замість нудних розповідей та важких історичних подій – ігри, пісні та розваги!

Після насиченої екскурсійної програми наскельним комплексом, діти зможуть відпочити та активно повеселитися з аніматором. Для усіх охочих спортивні змаганнязабави, ігри та подарунки!

Дорогою додому, дітки відвідають водоспад на річці Кам’янка. Помилуються красою Карпат, почують цікаві історії та зроблять незабутні фото.

* Ціна 750 грн/ос. вказана для групи 30 осіб + 1 вчитель безкоштовно

У вартість  екскурсії входить:

 • оренда автобуса
 • послуги аніматора
 • оплата екскурсії фортецею Тустань
 • солоденький подаруночок усім туристам

У вартість не входить:

  оплата вхідних квитків на екскурсійні об’єкти (вартість уточняйте у менеджера)

 • Ваш адрес email не будет опубликован.

 • Марія

  • 2021-06-24 11:02:16

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія з аніматором «Легенди Тустані»»

  Безмежно вдячна пані Олені за чудову організацію і приємні враження. Екскурсія в Тустань була надзвичайно цікавою і пізнавальною. Велике ДЯКУЮ аніматору Лілії за цікаві і змістовні розповіді під час подорожі, різноманітні заняття і захоплюючі квести. Мої учні в захваті))) Вдячних Вам клієнтів! Плануючи наступну подорож, обов'язково звертатимусь в Карамель тур!

  Oryslava

  • 2019-10-20 20:19:30

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія з аніматором «Легенди Тустані»»

  Велике дякую організаторам за професійний підхід до влаштування дозвілля для дітей 5Д класу гімназії «Престиж». Поїздка до Тустані була легкою,цікавою,пізнавальною і веселою. Автобус був чистий,комфортний і справний.Окреме,дякую водієві Ігору,за його терпіння до галасливих дітей і жодного зауваження з його боку! Дуже вдячні супер аніматору Катерині за її шалену енергію,чудові ігри і співи впродовж усієї подорожі.Однозначно,що квест був вартий того,щоб його замовити.Куратор програми від carameltour Олена змогла організувати нашу поїздку за три дні! Дякую за оперативність і бездоганність! Наступна поїздка лише з вами carameltour!

  Кугно Гелена

  • 2019-09-15 11:14:32

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія з аніматором «Легенди Тустані»»

  Шкода що не можна передати ці відчуття які переповнюють наші серця !!! Дуже крутий відпочинок якій на довго залишатися в наших спогадах! Спогади від роботи аніматора залишатися на довго в серцях наших дітей!!! Величезне дякую за гарно проведений час! Carameltour ви супер!!!

  Валентина

  • 2019-05-31 07:13:24

  Відгук про екскурсію «Автобусна екскурсія з аніматором «Легенди Тустані»»

  Добрий день. Хочу щиро подякувати карамельтуру, а особливо аніматору Лілі, за чудово проведену екскурсію і квест у Тустані. Ви зробили нашу поїздку незабутньою. Діти повернулись додому переповнені захоплюючими емоціями, а батьки вдячними і відпочилими. Щиро Вам дякую?(moa)

Замовити дзвінок

  Наші контакти

  Надіслати повідомлення