Автобусна костюмована екскурсія з аніматором “Легенди Тустані та Журавлиного озера”

Ціна: 300 грн.
Тривалість: 9-10 год

Запрошуємо юних мандрівників відправитися у захоплюючу та незабутню екскурсію до фортеці Тустань. Одне із семи чудес України! Це легендарний давньоруський наскельний оборонний комплекс, град і митниця ІХ—ХVІ століть, залишки якого розташовані в Українських Карпатах. Ця унікальна пам’ятка історії, археології, архітектури та природи розташована серед лісового масиву. Тустань була оборонним та адміністративним центром, а також митним пунктом на важливому соляному шляху. А також багато іншої цікавої інформації почують дітки, прогулявшись історико-культурним заповідником “Тустань”.

Ця екскурсія нового формату – замість нудних розповідей та важких історичних подій – ігри, пісні та розваги! Адже усю мандрівку діток супроводжує аніматор в образі середньовічного Лицаря.

Після насиченої екскурсійної програми наскельним комплексом, діти зможуть відпочити та активно повеселитися з аніматором. Для усіх охочих справжній лицарський турнір, забави та ігри.

Дорогою додому, дітки відвідають водоспад на річці Кам’янка  та Журавлине (Мертве) озеро. Запитаєте, чому  Мертве?  В озері відсутні живі організми, бо вода   багата на сірководень… І ще багато інших історій почують дітки під час даної мандрівки

А усі уважні туристи отримають гарантований подарунок на згадку про незабутню подорож!

* Вказана ціна 300 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 25 осіб і більше+ 2 керівники безкоштовно. Якщо група забезпечена своїм транспортом (Автобус “Школярик” або ін.), оплачується  50% загальної вартості екскурсії.

У вартість  екскурсії входить:

  • оренда автобуса
  • послуги аніматора
  • оплата екскурсії фортецею Тустань
  • солоденький подаруночок усім туристам

У вартість не входить:

  • оплата вхідних квитків на екскурсійні об’єкти- 30 грн/ос.

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення