Костюмована екскурсія з дегустацією «Солодкий Львів»

Ціна: 100 грн.
Тривалість: 2 год

Нікому не секрет, що всі діти просто обожнюють різні смаколики! А у Львові їх сила-силенна! Бажаєте скуштувати львівського гарячого шоколаду, пряника чи карамелі?  А може сирника, штруделя чи марципана?  А разом з десертом- купа смачненьких  історій: про засновника першої публічної кав’ярні у Відні – нашого славного львів’янина Юрія Кульчицького, відкриття першої цукерні у Львові швейцарцем Домініко Андреоллі. Дізнаєтеся чому пряники у Львові називаються «Юрашки», чим прославилася  знаменита  львівська сім’я Шольц-Вольфовичів, хто уклав  шлюб «вовка» із «зайцем» та багато інших. А також  довідаєтеся  секрети приготування львівських смаколиків  і, навіть, на власні очі побачите процес їх виготовлення!

Дана екскурсія проходить у формі інтерактивної гри. Це означає, що гід  активно залучає до  своєї розповіді дітей, стимулюючи їхню увагу різного роду запитаннями. За кожну правильну відповідь – нагорода фішкою. А хто впродовж екскурсії набере найбільше фішок – той і переможець! А для переможця у нас передбачена нагорода – набір шоколадних плиточок із зобрадженням міста Львова. Хіба не класно? А логічним завершенням екскурсії стане солоденький подарунок  для кожного туриста від нашої компанії. Повірте, таку екскурсію ваші діти запам’ятають надовго!

Маршрут передбачає відвідування майстерень карамелі, пряників, шоколаду, марципанів  та підземель копальні кави. А для всіх маленьких ласунів – дегустація гарячого шоколаду!( за додаткову оплату).

Тривалість екскурсії – 2 год

У вартість  екскурсії входить:

  • послуги гіда
  • оригінальний командний одяг
  • приз переможцю інтерактивної гри
  • подарунки усім туристам

* Вказана ціна 100 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 15 осіб і більше. Вартість екскурсії для груп менше 15 осіб-130 грн/ос.  Індивідуальна екскурсія (до 5 осіб) – 700 грн. з групи

У вартість не входить:

  • дегустація гарячого шоколаду – 45 грн./ос. та інших солодощів (на вибір туристів)

5 причин, щоб обрати екскурсію  “Солодкий Львів” від Карамельтур

  1. Екскурсію проводить гід в костюмі історичного персонажу (Князь Лев або Панночка)
  2. Тільки наша компанія забезпечує діток оригінальним одягом на час проведення екскурсії
  3. Дана екскурсія проходить у формі інтерактивної гри
  4. Чудове завершення екскурсії- дегустацією гарячого шоколаду
  5. Жодна екскурсія не завершується так приємно, як у нас- врученням подаруночка!

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення