Костюмована екскурсія-квест старовинними аптеками Львова «Секрети алхіміків»

Ціна: 100 грн.
Тривалість: 2 год

Дана екскурсія проходить у формі квесту.  Разом з Чаклункою  і Таємним  Аптекарем юні туристи  дізнаються багато цікавого про розвиток медицини в Галичині, почують несподівані факти про грандіозні винаходи фармацевтів. Побачать рідкісні музейні експонати Львова. Серед яких мініатюрні аптечні ваги, старовинні касові апарати, преси, різноманіття аптекарського посуду та першу гасову лампу, яку винайшли у Львові! А також розв’яжуть чимало кросвордів, логічних завдань, анаграм  та ребусів, які підготувала  наша Чаклунка. А разом з магічною квіткою  учасники квест-екскурсії зіграють не одну рухливу  командну гру.

Юні екскурсанти почують цікаву легенду про бідного скловара, який винайшов рубінове скло, познайомляться  з історією життя першої цілительки Русі – Добродією. Справжньою знахідкою для  діток  стане відвідування алхімічної лабораторії , в якій  почують не один секрет магії алхіміків, а  також вражаючу історія про останнього алхіміка світу.

У підземеллях аптеки -музею ви побачать  справжні винні дубові бочки та дізнаються, як відбувалися дегустації лікувального вина. А історія про винахідника універсальної протиотрути Теріак не залишить нікого байдужим. Чудовим доповненням до екскурсії стане перегляд фільму, дегустація цілющого еліксиру та складання присяги Таємних Аптекарів.

Фінальною ноткою незабутньої екскурсії стане наукове шоу професора Ніколя, яким зможуть  насолодитися юні дослідники та відчути себе спритними алхіміками, провівши безліч експериментів. А подаруночком для усіх  стануть справжні  магічні карамельки!

Маршрут екскурсії передбачає відвідування “Аптеки- музею “та  інтерактивного музею “Таємна аптека ” з проведенням наукового шоу (за додаткову оплату).

Тривалість екскурсії  – 2 год.

У вартість екскурсії старовинними аптеками входить:

 • послуги гіда
 • оригінальний командний одяг
 • дегустація цілющого еліксиру
 • солоденький подаруночок усім туристам

* Вказана ціна 100 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 15 осіб і більше. Вартість екскурсії для груп менше 15 осіб-130 грн/ос.  Індивідуальна екскурсія (до 5 осіб) – 700 грн. з групи

У вартість не входить:

 • наукове шоу професора Ніколя- 1200 грн. з групи
 • оплата вхідних квитків на екскурсійні об’єкти-45 грн./ос.

5 причин, щоб обрати екскурсію “Секрети алхіміків” від Карамельтур

 1. Екскурсію проводить  Чаклунка і Таємний Аптекар 
 2. Цікава форма проведення: екскурсія – квест
 3. Тільки наша компанія забезпечує діток оригінальним одягом на час проведення екскурсії
 4. Це екскурсія нового формату, в якій незабутнім моментом стане Наукове шоу!
 5. Жодна екскурсія не завершується так приємно, як у нас- врученням подаруночка!
 • Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

 • Ірина ЧІКАЛО.

  • 2019-09-18 23:21:50

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія-квест старовинними аптеками Львова «Секрети алхіміків»»

  Щиро дякуємо за цікаву інтерактивну екскурсію. Було пізнавально, емоційно, весело і креативно. Учні ЛЗШ 43.

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення