Костюмована екскурсія з подарунками “Прогулянка з Панночкою середньовічним Львовом”

Ціна: 100 грн.
Тривалість: 2 год

 Ви вперше у Львові? Бажаєте за короткий час  показати своїм діткам усе найкраще і найцікавіше? Тоді обов’язково гайда на  пішохідну оглядову екскурсію середньовічним містом, яку проведе львівська Панночка  разом з іншими історичними персонажами. Юні туристи у доступній формі ознайомляться з історією та архітектурою міста та його унікальними принадами.

Під час екскурсійної мандрівки діти прогуляються вузенькими львівськими вуличками, оглянуть численні собори, цікаві пам’ятники та кам’яниці. Побачать крилатих геніїв на фронтоні  Оперного театру, пошукають загадкового сфінкса, дізнаються, куди зникла річка Полтва і навіть спробують її віднайти!

Екскурсанти зможуть загадати бажання, потерши пальця художнику та доторкнувшись до кінчика носа винахіднику гасової лампи, а також фотографуватися з живими скульптурами, посидіти на лавочці для закоханих та послухати звуки Сурмача. Усі бажаючі зможуть спуститися в підземелля копальні кави, відвідати майстерні карамелі, пряників, шоколаду, а також  Дім легенд.

Дана екскурсія проходить у формі інтерактивної гри. Це означає, що гід  активно залучає до  своєї розповіді дітей, стимулюючи їхню увагу різного роду запитаннями. За кожну правильну відповідь-нагорода фішкою. А хто впродовж екскурсії набере найбільше фішок- той і переможець! А для переможця у нас передбачена нагорода – набір шоколадних плиточок із зобрадженням міста Львова. Хіба не класно?А логічним завершенням екскурсії стане солоденький подарунок  для кожного туриста від нашої Панночки! Повірте, таку екскурсію ваші діти запам’ятають надовго!

У вартість  екскурсії  входить:

 • послуги гіда
 • оригінальний командний одяг
 • приз переможцю інтерактивної гри
 • солоденький подаруночок усім туристам

* Вказана ціна 100 грн/ос. актуальна для груп дітей у складі 15 осіб і більше. Вартість екскурсії для груп менше 15 осіб-130 грн/ос.  Індивідуальна екскурсія (до 5 осіб) – 700 грн. з групи

5 причин, щоб обрати екскурсію “Прогулянка з Панночкою” від Карамельтур

 1. Значно цікавіше прогулюватись з гідом в образі  Панночки
 2. Тільки наша компанія забезпечує діток оригінальним одягом на час проведення екскурсії
 3. Дана екскурсія проходить у формі інтерактивної гри
 4. Можливість зробити безкоштовно оригінальні фото з Панночкою
 5. Жодна екскурсія не завершується так приємно, як у нас- врученням подаруночка!
 • Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

 • Ірина

  • 2019-06-03 20:59:13

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками “Прогулянка з Панночкою середньовічним Львовом”»

  Доброго дня. Від імені батьків та учнів 4- А класу Стебницької спеціалізованої школи № 7, хочу щиро подякувати агенції КАРАМЕЛЬТУР за цікаву костюмовану прогулянку з Панночкою середньовічним Львовом . Під час екскурсії львівськими вуличками Панночка розповіла нам багато цікавого про старовинні будинки, костели, собори. Ми побували у майстерні марципанів, пряників, шоколаду, у копальні кави. Екскурсія була цікава та СОЛОДКА, оскільки кожен учасник отримав солоденький подаруночок,а переможець ,Судчак Олександра, ( за найбільшу кількість правильних відповідей у вікторинах )– набір шоколадних плиточок із зображенням міста Львова .Дякуємо Класний керівник 4- А класу

  Світлана

  • 2019-06-02 23:28:39

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками “Прогулянка з Панночкою середньовічним Львовом”»

  Щиро дякуємо Вам за цікаву та солодку екскурсію з Панночкою! 🍭Діти дуже задоволені.😄Обов'язково завітаємо до Вас ще раз,вже у більшому складі.Всім рекомдуємо! 👍

  Марія

  • 2019-05-30 21:28:05

  Відгук про екскурсію «Костюмована екскурсія з подарунками “Прогулянка з Панночкою середньовічним Львовом”»

  Щиро дякуємо за дуже цікаву подорож у минуле, зоплюючі пригоди та неймовірні історії, це саме те що дітям цікаве і потрібне! Як добре що у нас є "Карамельтур", рекомендую усім!!!

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення